Oyun Gamerpay ile CS:GO skinlerinde 10 Euro indirim!

Arkadaşlar selam tekrardan, bu indirimin geçerli olması için birinin referans linkiyle kayıt olmanız gerekiyor. Konuyu kendi referans linkimle bu bilgilendirmeleri yaparak açtım, daha sonrasında referans linki paylaşmanın yasak olup olmadığından emin olamadığım için konu onaydayken rapor attım. Eğer yasaksa konuyu onaylamayın yazdım, ancak moderatör arkadaş sağolsun konuyu düzenleyerek onayladı, bana da 1 saat yasaklama verdi. Birisinin referans linkiyle kaydolduktan sonra size 10 Euro indirim, referans linkinin sahibine ise 5 Euro promosyon veriliyor.
Steam hesabınızın erişimini 3.parti sitelere vermeyinde sonra hesabınız güme gitmesin.
Bu site güvenilir, dediğim gibi NiP sponsoru hatta. Trustpilot'a vs. bakabilirsiniz.
KYC istiyor, en sevmediğim olaylardan birisi. Kimliğime ulaşmayı çok istiyorsan herhangi bir problemde bankayla iletişime geçersin arkadaş. Nedir bu KYC sevdası anlamadım gitti.
KYC istenilen kısım farklı, o şekilde yapıldığında %2.5 indirim veriyor. Ancak direkt kartla alındığında KYC zorunluluğu bulunmamakta, zira ben o şekilde alım yaptım.

Burada 10 euro Steam'de 11 euro gözüküyor.
Sitedeki skinleri şahıslar satıyor, yani serbest piyasa. Best deals filtreleyerek indirim yapan kişilere bakabilirsiniz.

Hocam. Yani şimdi ne desem bilemedim. Sağlık olsun :D. Boşuna kayıt oldum :D
Evet üzüldüm sizin adınıza, ben de moderasyon gazabına uğradım. 1 saatin dolmasını beklerken fazlasıyla bunaldım hatta. Eğer 5 dolar limiti olmayan ve mobil guardı aktif bir hesabınız varsa kendinizi davet ederek 10 Euro + 5 Euro kazanmayı deneyebilirsiniz.

Evet üzüldüm sizin adınıza, ben de moderasyon gazabına uğradım. 1 saatin dolmasını beklerken fazlasıyla bunaldım hatta. Eğer 5 dolar limiti olmayan ve mobil guardı aktif bir hesabınız varsa kendinizi davet ederek 10 euro + 5 euro kazanmayı deneyebilirsiniz.

Hocam. Bir hesabım var ama VAC banlı. Onu kabul etse kendi hesabıma skini çekemeyeceğim.

Emin misiniz hocam? Checkout kısmından ekran görüntüsü atar mısınız bi?
1666375578095.png

Yeni konular

Geri
Yukarı