Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Dostlar yine herkesin kendi tercihi ancak daha önce de dediğim gibi bir çok eksik yönlerini geliştirdi arkadaşlar. İçeride değişen elemanda çok oldu. Ben sürekli ürün alıyorum. Cuma günü arkadaşıma 2060'lı sistem aldık mağazadan hiç bir sorun çıkmadı. Ondan 1 hafta önce MSİ monitör aldık.

Artık mağazası da açıldı. İmkanı olan mağazadan al seçeneğini kullanabilir pahalı ürünlerde. Deneyerek alabilirsiniz.

Bu konu zamanında ne olay olmuştu :).
Sizlerin desteği sayesinde hemen paramı geri alabildim.
Ömrümün sonlarına bile gelsem, unutamayacağım anlar yaşadım.
Yardımlarınızı asla unutmayacağım.
Sizi de hatırlıyorum hem ikinci forumdan hemde aynı kullanıcı adı ve pp hâlâ :)

Şikayetvar'da birisine kullanılmış işlemci göndermişler hemde kanıtlamış bunu ve oyalıyorlarmış yine.
Birisine bozuk ürün göndermişler yine vsvs.
Nasıl bir firma bu anlamadım :)
Ekran kartı alanlarda hep şikayet edebiliyor, ben pek anlamam ama coil whine mi ne var ses yapıyormuş falan.. Bitmiyor şikayetler.
Sanki bütün atık olan yani kullanılmış ve bozuk olan ürünleri bunların mağazaya fırlatıyorlar ve bunlarda satışa çıkarıyormuş gibi sanki. O derece kötü bir izlenim bıraktılar benim açımdan.

Bu olaydan sonra en az kırk kişi bana mesaj atmıştı. Mağdur edilenlerden..
Hatta en az 6-7 kişi şunu söyledi;
Hazır sistem aldım. RAM'in birisi takılı diğerini göndermemişler :)
Sorduğumda hepsi 8x2 RAM almıştı.
Neden abi neden?
Bulaşılmaz bu mağazaya gerçekten.

ÖNEMLİ NOT : Bu konuyu açmadan önce Gaming Gen TR'den aldığım sistem hasarlı geldi diye konu açmıştım. Hemen o konuyu görüp beni aramışlardı taa o günlerde. Sonrasında bu konumla ilgili ve donanım arşivi forumundaki konumla ilgili düzenlemeler istediler vsvs.

Ben tüm gerçekleri söylediğimde donanım arşivi forumunda sıfırdan kayıt olup bana cevap yetiştiriyorlardı. O kadar amatörler ki...

Yani demek istediğim; forumda her başlığa bakıyorlar her şeyi kontrol ediyorlar ve müdahale etme çabası içine giriyorlar dikkat edin :)

Kurumsallıktan oldukça uzaklar.

Kullanılmış olsa bile sorun çıkartmaz işlemci. Eğer AMD işlemci değilse pin sorunu da olmaz.
Şaka mı bu? Sıfır sipariş veriyor ve sıfır ücreti ödüyorsam sıfır alırım. İkinci el alacak olsam Sahibinden'den daha ucuza alırım. Saçmalamışsın.

Şaka mı bu? Sıfır sipariş veriyor ve sıfır ücreti ödüyorsam sıfır alırım. İkinci el alacak olsam Sahibinden'den daha ucuza alırım. Saçmalamışsın.

Yok aslında saçmalama değildi benim söylediğim. İşlemci 2. elde olsa sıfırda olsa kalitesi aynı (silikon kalitesinden bahsetmiyorum) fiyatı ise 2. el olduğunda düşmesinin sebebi ise farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı