Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Hocam sizin adınıza çok üzüldüm keşke böyle şeyler yaşanmasaydı. :( Sizi sabrınızdan ötürü takdir ediyorum, eğer ben sizin yerinizde olsaydım çoktan etrafı dağıtmıştım. Umarım yakın zamanda olaylar olumlu bir sonuca ulaşır.

Hocam sizin adınıza çok üzüldüm keşke böyle şeyler yaşanmasaydı. :( Sizi sabrınızdan ötürü takdir ediyorum, eğer ben sizin yerinizde olsaydım çoktan etrafı dağıtmıştım. Umarım yakın zamanda olaylar olumlu bir sonuca ulaşır.
Kesinlikle güvenim kalmadı. Maalesef ama maalesef. Çok fazla zaman verdim kendilerine ve hiç üslubumu bozmadan nazik şekilde konuştum. Tüm bunlara rağmen neredeyse 1 ay olacak ne paramdan ne aldığım üründen hiç birinden eser yok!

Kesinlikle güvenim kalmadı. Maalesef ama maalesef. Çok fazla zaman verdim kendilerine ve hiç üslubumu bozmadan nazik şekilde konuştum. Tüm bunlara rağmen neredeyse 1 ay olacak ne paramdan ne aldığım üründen hiç birinden eser yok!
Kesinlikle yaptığınız doğru bir şey hocam. Yeniden ama yeniden üslubunuzu bozmadan konuşmanız herkeste görülen bir şey değil. Bu arada sert konuşmayı denediniz mi hocam? Belki bir ihtimal güzellikten anlamadıkları için işe yarayabilir. Birde eğer işe yararsa haber verebilir misiniz?

İlginiz için ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim.
Ayrıca iki görsel daha yükleyeceğim.
Teknik servis hasta, covid, trafik kazası geçirdi gibi yalanları 1 yıldan fazladır söylüyorlarmış zaten.
Buyrun. Gaming Gen TR mağduriyetimi kusursuz şekilde gidermeli, ilgilenmeli artık.

İlginiz için ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Gaming Gen TR, sizin teknik servis çalışanımız hasta, covid, trafik kazası geçirdi gibi yalanlarınız en az 1 yıldır devam ediyormuş. Zaten teknik servis çalışanı sadece 1 kişi mi ve kos koca şirket hiç iş yapmadan duracak mı sanıyoruz? Buyrun resimleri gönderiyorum. Mağduriyetimi kusursuz bir şekilde çözmeniz en büyük temennim.
7 Haziran gününde sistem siparişi veren kişilerin sistemi 9 Haziran günü hemen evine ulaşıyor. Ama 28 mayıs ellerinde olan ürünüm 19 haziran oldu yalanlarla beni oyalıyorlar ve sistem bana teknik servisten gelecekmiş birde. Paramın iadesini istiyorum. Buyrun görsel yüklüyorum. Başka bir arkadaş cayma hakkını bile kullanamıyor. Para iadesini hala sağlamamışlar.
Merhaba hocam görselde paylaştığınız kişilerden biri de benim tekrar selam olsun 😁

Kesinlikle yaptığınız doğru bir şey hocam. Yeniden ama yeniden üslubunuzu bozmadan konuşmanız herkeste görülen bir şey değil. Bu arada sert konuşmayı denediniz mi hocam? Belki bir ihtimal güzellikten anlamadıkları için işe yarayabilir. Birde eğer işe yararsa haber verebilir misiniz?
Bu konuyu ve diğer forumdaki konuyu, hatta şikayetvar'da şu an onaylanmamış şikayetime kadar okumuşlar hocam. Okuyorlar zaten bunları kendileri hep.

Geçmiş olsun. Resmen bela gel beni bul demişsin. O kargoyu gorsem iade derdim. Hic almazdim. Boylece tutanak dahi tutturmaniza gerek yoktu. Son durum nedir?
Üstat bu kadar para verip sıfır bir sistem/sıfır ürünü alıyorum.
Ve tertemiz ürünü kullanmak hakkım. Ama ortada ne param ve ne ürün.
Her şey kanıtlarıyla zaten ortada. Son durum ise görüldüğü gibi.
Süreç devam ediyor. Karşıdan arayıp paranı iade edeceğiz vsvs diyen yok.
Bedel iadesi ödeyeceğiz deseler bile bu pazartesi günü ödeyecekler mi?
Sözlerini tutacaklar mı? :)
Paramı kuruşu kuruşuna istiyorum.

Üstat bu kadar para verip sıfır bir sistem/sıfır ürünü alıyorum.
Ve tertemiz ürünü kullanmak hakkım. Ama ortada ne param ve ne ürün.
Her şey kanıtlarıyla zaten ortada. Son durum ise görüldüğü gibi.
Süreç devam ediyor. Karşıdan arayıp paranı iade edeceğiz vsvs diyen yok.
Bedel iadesi ödeyeceğiz deseler bile bu pazartesi günü ödeyecekler mi?
Sözlerini tutacaklar mı? :)
Paramı kuruşu kuruşuna istiyorum.
Kurumsal firma harici alisveris yapmiyorum. Bu tur durumlar yillardir yasaniyor fakat insanlar akillanmiyor. Inadina hala bu tur kuruluslardan alisveris yapiyorlar. Sorununu cozeceklerini pek sanmiyorum. Vakit kaybetmeden tuketici hakem heyetine basvurmalisiniz.

Bu konuda kim ne derse desin en iyisi İtopya'dır UPS Kargo gerçekten çok hızlı ve güvenilir. İtopya.com üzerinden 4 kere sipariş verdim 3 tanesi 48 saat dolmadan sapasağlam evime ulaştı. Diğer kargom hâlâ gelmedi UPS Kargo pazar günleri çalışıyormuş. Size önerim internetten kasa falan alacaksanız kesinlikle UPS Kargo gibi güvenilir kargaları kullanan firmalardan alışveriş yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı