Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Paramı geri alabildim.
Çok fazla ses çıkınca ödemek zorunda kaldılar hemen. Konuları sürekli kapatmamı rica ediyorlardı hatta.
Bir markanın pazarlama müdürü bile arayıp bir bakın şu konuya demiş. PC hocası grubundan İsmail Dikmen aramış kendilerini bilgilendirmiş.
4-5 farklı yerde konum vardı zaten.
Ayrıca paramı neredeyse 1 ay kullandılar ve o zamanın dolar kuruna göre daha fazla satın alma gücüm vardı.
Yani güncel dolar kurundan da ödeme yapmadılar geri iade için.
Yani şimdi anlatsam dertlerimi vsvs bitmez.
Bulaşmayın derim bu firmaya :)
Teşekkürler bilgilendirme için, geçmiş olsun tekrardan.

Sonraki alışverişinizi elden mağazadan yapıp kendiniz götürün derim. Kargo firmalarında bu tarz sorunlar yaşanabiliyor maalesef.

Teşekkürler bilgilendirme için, geçmiş olsun tekrardan.

Sonraki alışverişinizi elden mağazadan yapıp kendiniz götürün derim. Kargo firmalarında bu tarz sorunlar yaşanabiliyor maalesef.
Game garaj sitesinden bir sistem aldım. İki gün olmamıştır daha elime ulaşalı. Şu ana kadar bir sorun yok umarım da olmaz. :)
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

Maalesef hepsini okuyamadım şuan sistem ne durumda, ya da yeni bir sistem aldınız mı ?
Game garaj'ı tercih ettim ve onlardan sistem aldım. Normal şartlara göre fazla para verdiğimi düşünsem de bir problem yaşamadım şu ana kadar çok iyi çalışıyor ve bir problem olursa da kendilerinin mağdur edeceğini sanmıyorum. Satış sonrası hizmetleri iyi sanırsam. Çok iyi yorumları vardı haklarında ve onları tercih ettim :)
Yani gaming gen tr bu kadar konudan sonra paramı ödemek zorunda kaldı ve para iademi aldım.

En iyisini yapmışsınız, umarım bu sistemde sorun yaşamazsınız. Sizin için çok üzüldüm umarım bir daha böyle bir sorun yaşamazsınız.
Şu an çok iyi gibi. Ekran kartım %50-55 derece aralarında bu yaz mevsiminde ve fanlarım çalışmıyor bile. %0 fan hızı. Ekran kartım fanlarını döndürmeye ihtiyaç bile duymuyor. Lol oynarken bile dönmüyor. S4 league oynuyor kardeşim fanlar dönmüyor. Valorant'da gerekli yerlerde dönüyor gereksiz yerlerde dönmüyor. Inno3D RTX2060 6GB ekran kartım.

Ben internet alışverişi yaparken şansıma güvenmediğim için bu tarz teknolojik ürünleri mağazadan almayı tercih ediyorum. Yine de hakkını aramana sevindim, boşu boşuna o kadar vakit kaybetmişsin. Ben olsam süreç içerisinde sinir krizi geçirir her yere şikayet ederdim.

Hakkınızı sonuna kadar aramışsınız tebrikler.
Ben internet alışverişi yaparken şansıma güvenmediğim için bu tarz teknolojik ürünleri mağazadan almayı tercih ediyorum. Yine de hakkını aramana sevindim, boşu boşuna o kadar vakit kaybetmişsin. Ben olsam süreç içerisinde sinir krizi geçirir her yere şikayet ederdim.
Hocam herkes elden almak ister ama işte herkesin yaşadığı yerde güzel bir teknoloji market olmayabiliyor mecbur internetten almak zorunda kalabiliyoruz.

Hakkınızı sonuna kadar aramışsınız tebrikler.

Hocam herkes elden almak ister ama işte herkesin yaşadığı yerde güzel bir teknoloji market olmayabiliyor mecbur internetten almak zorunda kalabiliyoruz.
Aracı olmayan/arkadaşlarında bile aracı olmayan birileri de olabiliyor. Mesela çok fazla 18 yaş altı gençler de tercih ediyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı