Gaming gen TR sıfır ürün vermiyor

Hazır sistemlerde parça fiyatı da ucuz gösteriyorlar, faturaya da imza atmanı istiyorlar.
Örnek 10bin TL eden kart 6700 TL gibi gösteriliyor.
Para iadesi istediğinizde o fiyat baz alınır.

Hocam senin sistem i5 3060 mı yoksa 4070 mi? Başka konuda da 25K'ya 3060'lı sistem aldım yazmışsın. Ben mi yanlış gördüm? Bu konuya bir açıklık getirsen iyi olur.

Gaming.Gen.TR kötü bir firma olabilir, belki dolandırıcı bile olabilir. O kısmına ben bir şey diyemem. Fakat böyle bir iddia ortaya attıysanız bunu kanıtlamanız gerekir. Siz yaşadığınız durumun kanıtlarını bizimle paylaşacak mısınız? Başkalarının konularını kanıt göstermeye çalışıyorsunuz fakat sizinle ilgili tutarsızlıklar var. Hesabınız yeni. Ve daha geçtiğimiz cumartesi günü i5 3060 Ti sistem kullandığınızı birden fazla yorumda belirtmişsiniz. Şimdi de 1 ay önce satın aldığınız 4070 ile ilgili konu açıyorsunuz. Forumlarda hesap açıp kendi ürününü öven, kendi firması hakkında iyi yorum yaptıran rakip firmaları karalamaya çalışan insanlar ve firmalar oldu zaman zaman. Siz de bu duruma açıklık getirmek için iddianızın kanıtlarını bizimle paylaşın ki biz de doğruları öğrenelim. Gerekirse bu firmadan ürün almayalım.

Geri
Yukarı