Garanti için Vatan PC mi yoksa servis mi ?

Benim çok düştü. Sıfır sıkıntı. Servis sırasında işlemcinize zarar gelmiş olsa, ve siz kendi isteğinizle vermiş olsanız ne olacaktı ? Tekrar "ASUS" kötü bir firma olacaktı değil mi ?
Asus size para mı veriyor ? Ne bu fanboyluk ? Neresi iyi bunların , sattıkları ürünler bozuk çıkıyor, yaklaşık 1 aya yakındır serviste bekliyoruz mağdur oluyoruz.

Sattıkları monitörlerin çoğunda ışık sızması sorunu çıktı, kontrol etmeden piyasaya vermişler. Dünyadan bir habersin anlaşılan.

Ayrıca şikayetimvar.com sitesine asus yaz bak kaç bin tane şikayet var ve millet ne halde.

Ayın 2'sinde servise gönderdiğim MSİ anakart ve ekran kartı geçen cumartesi sonuçlandı ikisine de iade kararı çıktı. Teşekkürler Vatan bilgisayar. :D

@RazerMamba Hocam merhaba bugün elime değişim/iade raporu ulaştı. Sizin ne alemde merak ettim.
Hocam mrb. ceza almıştım 1 hafta hiçbir sebepsiz güya tükçe kurallarına uymayan mesaj atmışım. Türkçe kurallarına uymayan mesaj hangisi göstermiyorlarda. Bunun için 1 hafta ceza alıyoruz şaka gibi forum, şaka gibi yönetim.

Ben kağıtı aldım bu hafta başı, Vatana gittim verdim. Ellerinde 1 tane kalmış Adana şubesinde, bunu da ben onlara söyledim. Ben söylesem bilmiyorlardı beceriksizler.

Adana'dan , Topkapı ya gelmesini bekliyorum anakarın. Usb 3.1 olan ile değişin aynı model yeni versiyonu olduğunu söyledim laf anlatamadım . Alayı bilgisiz cahil kişileri iş'e almışlar.

Siz ne yaptınız ?

Hocam ben bu hafta il dışındayım Antalya'da eğitimdeyim. Salı günü gideceğim Vatan'a. Aynısı mı Adana'da olan yoksa 3.1 mi? Benim de bir öncesinde 3.1 olan ile değişim yapmamışlardı. Ve aradaki farkı istemişlerdi tabi faturadaki tutat ile anakartın satış fiyatı arasındaki farkı. İnşallah sizinkini değiştirirler 3.1 ile. :)

Hocam ben bu hafta il dışındayım Antalya'da eğitimdeyim. Salı günü gideceğim Vatan'a. Aynısı mı Adana'da olan yoksa 3.1 mi? Benim de bir öncesinde 3.1 olan ile değişim yapmamışlardı. Ve aradaki farkı istemişlerdi tabi faturadaki tutat ile anakartın satış fiyatı arasındaki farkı. İnşallah sizinkini değiştirirler 3.1 ile. :)
3.1 ile değişmiyorlar, 1 tane normal rampage v extreme buldum onunla değişicem, Adanadan İstanbul'a gelmesini bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı