Gaza Basınca Gitmeyen Araba Markaları

Normalde 320i ED vardı onu sattım borsa işine girdim eğer sene sonuna kadar Fenerbahçe’m şampiyon olursa alırım yoksa 520i ya da 320d devam😀
Siz BMW'nin tadını almışsınız bir kere hocam. Allah en iyisini nasip etsin. 🤣
İyi araba gerçekten. Infiniti'de de çok iyi seçenekler var. BMW, Mercedes'e pek yaklaşmıyorum o yüzden. İleride alırsam Dodge Laramie falan düşünüyorum truck tarzı daha rahat.
Amerikan işi çok güzel arabalar var eski kasa Mustanglere çok hastayım bu aralar.

Siz BMW'nin tadını almışsınız bir kere hocam. Allah en iyisini nasip etsin. 🤣
BMW çok güzel araç ama ülkedeki apaçi tayfa mahvetti arabanın imajını. Sürekli hor kullandıkları için turbo yağ kaçakları motorun yağ yakması bir sürü sorun çıkıyor. Bir tek şanzımanı bozamıyorlar o da zaten piyasanın en iyilerinden biri. DSG falan olsaydı BMW servislerinin önüne kamp kurarlardı.

BMW çok güzel araç ama ülkedeki apaçi tayfa mahvetti arabanın imajını. Sürekli hor kullandıkları için turbo yağ kaçakları motorun yağ yakması bir sürü sorun çıkıyor. Bir tek şanzımanı bozamıyorlar o da zaten piyasanın en iyilerinden biri. DSG falan olsaydı BMW servislerinin önüne kamp kurarlardı.
Hocam şöyle benim BMW olsa tatlı orijinal yapısını bozmadan M tampon ve parçalar takarım ve bir kaç tatlı değişiklik yaparım. Sürekli hor kullanmam. Arada basarım tabi ama sürekli basılmaz ki yahu.

Hocam şöyle benim BMW olsa tatlı orijinal yapısını bozmadan M tampon ve parçalar takarım ve bir kaç tatlı değişiklik yaparım. Sürekli hor kullanmam. Arada basarım tabi ama sürekli basılmaz ki yahu.
Bu birazda bizim ülkenin görmemişliğinden kaynaklanıyor. Ülkede vergi oranı malum kimse yüksek motorlu araç almak istemiyor. Elin gavuru alıyor 3-4 litrelik motoru adamın basma gibi bir derdi yok ki keyif için biniyor bizimkilerde düşük hacimli yüksek beygirli araç gördümü patlama yaşıyor. Şu ülkede arabaya binmek haram.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı