Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

Araya hafta sonu girmesi nedeniyle aksaklık yaşanmış olabilir. Dönüş yaptıklarında size bilgi vereceğim.
Merhabalar tekrardan yazıyorum ama kendi abone no mun olduğu yerde etiketlememişim abone numaram 2635500. Tekrardan bu abone numarası üzerinden iletirseniz sevinirim.

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Ortalıkta türk netin mevcut olan müşterilerin gigafibere geçiş yaparken kurulumda baya sorun yaşadıklarını ancak yeni gigafiber aboneliklerinde max 1 hafta içinde kurulum yaptıklarını duydum ve forumlarda okudum. Böyle bir şey varsa mevcut aboneliğimi sonlandırmayı düşünüyorum gerçekten.

Merhabalar tekrardan yazıyorum ama kendi abone no mun olduğu yerde etiketlememişim abone numaram 2635500. Tekrardan bu abone numarası üzerinden iletirseniz sevinirim.

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Ortalıkta türk netin mevcut olan müşterilerin gigafibere geçiş yaparken kurulumda baya sorun yaşadıklarını ancak yeni gigafiber aboneliklerinde max 1 hafta içinde kurulum yaptıklarını duydum ve forumlarda okudum. Böyle bir şey varsa mevcut aboneliğimi sonlandırmayı düşünüyorum gerçekten.
@@TurkNet Destek Ayşegül hala arayan kuruluma gelen yok gerçekten yeter artık ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz kuruluma 3 ay geçti 3 AY

Merhabalar, fiber ekibimize önceliğiniz için tekrardan bilgi verdim.
kurulum işlemi için yetkiyi ASEL firmasına verir misiniz. Ben kendim bizzat asel firması ile görüştüm. Kendi datalarına düştüğü anda benim için kuruluma geleceklerini ilettiler. (Saha kurulum ekibi). Yoksa siz sürekli iletsenizde ben bir şey değişmediğini düşünüyorum. Kimse benimle iletişime geçmiyor. Bir kişi arayıp randevu aldı sözde o da geçtiğimiz cuma gününeydi. Ne gelen ne giden var

Merhaba, fiber ekibimize önceliğiniz için tekrardan bilgi verdim.

Bu günde akşam oldu, arayan soran yok.

kurulum işlemi için yetkiyi ASEL firmasına verir misiniz. Ben kendim bizzat asel firması ile görüştüm. Kendi datalarına düştüğü anda benim için kuruluma geleceklerini ilettiler. (Saha kurulum ekibi). Yoksa siz sürekli iletsenizde ben bir şey değişmediğini düşünüyorum. Kimse benimle iletişime geçmiyor. Bir kişi arayıp randevu aldı sözde o da geçtiğimiz cuma gününeydi. Ne gelen ne giden var
Bende sizinle aynı şeyi talep ediyorum.

Merhabalar, fiber ekibimize önceliğiniz için tekrardan bilgi verdim.
Tekrardan merhabalar konuyla ilgili edit yapmak isterim. Kurulum ekipleri az önce kurulumu yapıp çıkış sağladılar. Tek kafamdaki soru işareti ilk 48 saat istenilen hızı alamayabilirsiniz düzelecek dediler şu an 93mb alıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı