Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

Kurulum yapılıncamı başlıyor abonelik yoksa başvurduğumuz günmü
Merhaba, aktivasyon işlemleriniz tamamlandığı zaman faturalandırmanız başlıyor.

Tekrardan merhabalar konuyla ilgili edit yapmak isterim. Kurulum ekipleri az önce kurulumu yapıp çıkış sağladılar. Tek kafamdaki soru işareti ilk 48 saat istenilen hızı alamayabilirsiniz düzelecek dediler şu an 93mb alıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Fiber ekibimiz kontrol ederek bilgi verecektir 🙏

Son düzenleme:
Merhaba, aktivasyon işlemleriniz tamamlandığı zaman faturalandırmanız başlıyor.

Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Fiber ekibimiz kontrol ederek bilgi verecektir 🙏

Ayşegül hanım GigaFibere geçiş için başvuralı tam 42 gün olmuş neyi bekliyorsunuz?

Buraya kadar gelip bana neden uğramadılar hangi sokaktas

Ayşegül hanım bizede üğrasınlar lüten destek no 56828440
Merhaba Murat Bey, kontrol ettiğimde 09.10.2022 tarihinde başvuru yapmışsınız ve kurulum ekiplerine bilgi verdik. Ekipler mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

@murat1834 kardeş 3 gün olmuş bize de uğrasınlar diyorsun el insaf biz 3 aydır bekliyorduk böyle daha bir sürü adam var 1 aya geçgin . Biraz seninki de abartı kusura bakma
3 günü 5 gğnümü olur bende s,online ve Turknet fiber çekiyor diye sözleşmem bittiği için s.online haziran ayında kapattım 3 4 aydır evde internet yok alt yapı sorgulayarak bende yeni başvurdum

Yeni konular

Geri
Yukarı