Geceleri korkuyorum

Bir insan 25 yaşında bile olsa izlememeli bence. Adamın psikolojisi bozuluyor sonra. Soruya gelecek dinin İslam ise süreleri oku ve Allah'ın seni koruduğunu unutma. Yaklaşık 2 haftaya unutursun zaten. Bu süreçte bol bol komedi filmi izle. Zaten 3 yıl sonra tuvalete giderken yan tarafta slenderman bile görsen korkmayacak kıvama gelip geçmişte ne malmışım diyeceksin. Hakaret olarak algılama ben de öyleyim. Ayrıca o 20 dakikalık süreçte saçma ne gördüysen onunla dalga geçip durabilirsin. Ben kuzenle 30 dakika izledim "ğağağağüğuği" tarzı saçma spaan bir müziği vardı 2 senedir dalga geçeriz. Bide ketçap çok belliydi onunla da geçtik. Türklerin yaptığı çoğu korku filmi komik.

Bir bana komik geliyor herhalde Siccin tarzı filmler. Adam koridorda yürürken "HÜLEEEEĞĞĞĞ" diye bir şey atlıyor üzerine gülesim geliyor.
Neyse, dua okuyabilirsin. Ayıcık, yastık gibi şeylere sarılabilirsin. Son olarak yatmadan önce art arda Hacının Şalgamı reklamını izle. Gülmekten unutursun o filmi.

Türk korku filmleri korkunç değilki yabancıların yaptığı daha iyi oluyor ben gülmek için izliyorum :D.
Bir bana komik geliyor herhalde siccin tarzı filmler. Adam koridorda yürürken "hüleeeeğğğğ" diye bir şey atlıyor üzerine gülesim geliyor.
Neyse, dua okuyabilirsin. Ayıcık, yastık gibi şeylere sarılabilirsin. Son olarak yatmadan önce art arda hacının şalgamı reklamını izle. Gülmekten unutursun o filmi.

Yalnız değilsin.

Abiler gündüz vakti bir sıkıntım yok. Gece olunca masa, dolap sanki o filmdeki yaratıklara dönüşüyor. Bu yüzden utanıyorum bu yaşta hala böyle korktuğum için. Abime bahsettim üstüne birde dalga geçiyor. Nas Felak okudum inşallah korkmam. Çünkü uyumam sıkıntılı.

Bilgisiyarında oyun varsa oyna, kulaklık takıp yüksek sesde sevdiğin müziği dinle. Twitchde canlı yayınlar izle keyifli oluyor ve kendini yalnız hissetmezsin. Sonrada yatağa girdiğin gibi direk uyuya kalırsın zaten.

Geri
Yukarı