Geceleri uyuyamıyorum

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
Yaklaşık 7 aydır saat 4 civarı uyuyup sabah dersim varsa 8.30'da yoksa 1'lere 2'lere kadar uyuyorum. Ne yaparsam yapayım düzeltemedim ve bu uykusuzluğumdan kaynaklı olarak ders bile çalışamıyorum. Sizin önerebileceğin etkili şeyler varsa yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Yaklaşık 7 aydır saat 4 civarı uyuyup sabah dersim varsa 8.30'da yoksa 1'lere 2'lere kadar uyuyorum. Ne yaparsam yapayım düzeltemedim ve bu uykusuzluğumdan kaynaklı olarak ders bile çalışamıyorum. Sizin önerebileceğin etkili şeyler varsa yardım edin kafayı yemek üzereyim.
Ben de garip bir şekilde geceleri uyanmaya başladım.

Dersten fırsat bulursanız evde spor yapıp vücudunuzu yorun. Uykunuz gelir.

Yoğurt ve süt uyku getirir derler hep. Bitki çayı da içebilirsin. Umarım en yakın zamanda düzelir.

Hocam bol bol ayran için.

Bunları deneyeceğim sağ olun.

Dersten fırsat bulursanız evde spor yapıp vücudunuzu yorun. Uykunuz gelir.

Bunu 1 ay falan denedim ama fayda etmedi.

1 Gün boyunca aralıksız uyanık dur. Ondan sonra akşam saat 10 gibi yat sabah erken kalk. Bu sayede vücudunu erken kalkmaya programla.

İyice bozulur bu sefer dersleri bile dinleyemiyeceğim diye korkuyorum tatil dönemine doğru hala düzelmezse deneyeceğim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı