Geceleri uyuyamıyorum

Tam olarak ne oldu ki başladı bu sorun merak ettim.

İki hafta önce bu konular hakkında sohbet yapıldı ve film izledim. Fakat bu iki hafta önceydi ve uyku ile ilgili pek sıkıntı yaşamadım. Fakat 4-5 gündür uyuyamıyorum ve gün içinde sürekli aklıma cin kelimesi geliyor.
Yalnızken mi oluyor?

Hayır, her zaman.

İki hafta önce bu konular hakkında sohbet yapıldı ve film izledim. Fakat bu iki hafta önceydi ve uyku ile ilgili pek sıkıntı yaşamadım. Fakat 4-5 gündür uyuyamıyorum ve gün içinde sürekli aklıma cin kelimesi geliyor.

Hayır, her zaman.

Bugün uykuya hazırlanırken olacak mıdır aynı şeyler?

Hocam basın küfrü cinlere uyuyun. Hiç bir şey olmaz. Çok umursamayın. Taktıkça aklınıza gelir. Hatta düşündükçe rüyanıza bile girer. Daha kötü olur.

Bugün uykuya hazırlanırken olacak mı aynı şeyler?

Büyük ihtimalle evet.

Siz çok fazla kafaya takmışsınız 😀 bende de öyle oluyordu bir süre sonra unutuluyor.
Umarım unutabilirim.

Hocam basın küfrü cinlere uyuyun. Hiç bir şey olmaz. Çok umursamayın. Taktıkça aklınıza gelir. Hatta düşündükçe rüyanıza bile girer. Daha kötü olur.

Hocam küfür etmek pek istemiyorum ya bir kere ettim sonra ses duydum :/

Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?
Bu bana da bazen oluyor. En son 9 ay önce falan olmuştu. Gölge insanlar ile ilgili bir video izlemiştim ve ondan sonra korkmaya başladım. Ama size şunu diyeyim, küçükken bir psikiyatri öğrencisi ile konuştuğumda ve bu tür korkularımı anlattığımda ''Asıl korkulması gereken insanlar'' demişti. Cidden öyle. Tabii psikoz hastalarının da çok korktuğuna eminim o ayrı bir konu. Bir psikiyatriste gidip anlatın bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı