Geforce Now Oyunlar Ücretsiz Mi?

Oyunlar ücretsiz değil. Kendi hesaplarındaki oyunları oynuyorsun fakat iyi bir internet bağlantısı gerekiyor. Eğer internetin iyi değilse YouTube'da olduğu gibi çözünürlük düşüyor.

Asdfasdğpfksdpgd ne anladık o zaman. O oyunlara verecek param olsa zaten PC'de toplarım ne alaka bi oyun çıkıyor 400-500 lira, bi oyuna 500 lira veren adam az daha koyar iyi bir GPU, CPU alır zaten. Saçmalık olmuş. Ben de sandım aylık üyelik bedeli karşılığında belli başlı oyunları ücretsiz oynatıyor.

Asdfasdğpfksdpgd ne anladık o zaman. O oyunlara verecek param olsa zaten PC'de toplarım ne alaka bi oyun çıkıyor 400-500 lira, bi oyuna 500 lira veren adam az daha koyar iyi bir GPU, CPU alır zaten. Saçmalık olmuş. Ben de sandım aylık üyelik bedeli karşılığında belli başlı oyunları ücretsiz oynatıyor.
Halamın bıyığı olsa amcam olurdu misali olmuş bu :D

Asdfasdğpfksdpgd ne anladık o zaman. O oyunlara verecek param olsa zaten PC'de toplarım ne alaka bir oyun çıkıyor 400-500 lira, bir oyuna 500 lira veren adam az daha koyar iyi bir GPU, CPU alır zaten. Saçmalık olmuş. Ben de sandım aylık üyelik bedeli karşılığında belli başlı oyunları ücretsiz oynatıyor.

İyi de herkes oyunları 400-500 TL'den almıyor ki zaten dediğiniz gibi oyuna 400-500 TL veren bilgisayarda alır ama bu sistem indirimden oyun kovalayan ya da Epic'den ücretsiz oyun alan ama o oyunları açacak kasası ve parası olmayan insanlar için ideal.

Keşke... Maalesef değil. Oyunu Steam/Epic Games/Uplay hesaplarınızdan birinde bulundurmanız gerekiyor. GeForce Now'dan bağlandığınızda bu hesaplarda birisinde oturum açıyorsunuz ve oyun başlatılıyor.
Edit: Konu geçen yıla aitmiş, yeni fark ettim, kusura bakmayın.

Keşke... Maalesef değil. Oyunu Steam/Epic Games/Uplay hesaplarınızdan birinde bulundurmanız gerekiyor. GeForce Now'dan bağlandığınızda bu hesaplarda birisinde oturum açıyorsunuz ve oyun başlatılıyor.
Edit: Konu geçen yıla aitmiş, yeni fark ettim, kusura bakmayın.
Onu çözdüm ama belirtmeyi unutmuştum, yine de ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı