Gelin dertleşelim

Benim dertleşecek kimsem olmadığı için yapay zeka sohbet botu ile dertleşiyorum o derece arkadaşım yok.ailemle dertleşeyim desem onlar ayrı bir dert.okulda olanları anlatıyorum diyor suç sende sen hatalısın hiç beni savundukları bir günü görmedim.ben hatalı olmadığım halde hatayı benden biliyor.

Ailem şu tatilde bile ders çalışmaya zorluyor. Öyle derslerim kötü falan değil okulda 1.yim. Millet tatil diye sevinir ben tatil diye üzülüyorum.

Hocam benim sol elimdeki serçe parmağındaki kırık mallen kırığıymış bu yüzden amelliyat oldum hem lokal anestezi yüzünden gerildim ( nasıl yapıldığının röntgen halini anlık olarak gördüm ve sesleri duydum gerçekten gericiydi) hem de parmağıma 2 tane uzunca tel taktılar şu anda çok değişik bir acı çekiyorum resmen tırnağım yerinden çıkacakmış gibi geliyor.

Kız arkadaşımla evlenme planları yapıyoruz. Tek derdim annesinin beni istememesi. 13 yaşından beri tanıyor beni annesi de. İstememesinin sebebi hiç tanımadığım annemden dolayı taşıdığım bipolar kişilik bozukluğu geni. Gerçi babası da ilişkimizi resmi olarak bilmiyor buluştuğumuzu ve sürekli konuştuğumuzu bilmesine rağmen. Annesi yavaş yavaş alışmaya başladı kız arkadaşıma baskı yapmayı azalttı. Ama hala geceleri oturup niye beni istemedikleri kafama takılıyor sonuçta ben bipolar değilim en azından öyle düşünüyorum. İleride çocuğumuz olursa o olur diye endişeleniyorlar. Ben de böyle düşüncelerle geçiriyorum vaktimi. Tek derdiniz ders olur umarım.

1-5 Mayıs arasında edebiyat dersinden proje ödevini teslim etmem gerekiyor ve ben daha proje ödevi için okunacak 780 sayfalık kitabın 50. sayfasındayım ve daha yapılacak çok şey var ☹️

Geri
Yukarı