Gelin dertleşelim

Okulum ikiye bölündü ve deprem yüzünden bölümüm uzağa taşındı,üstüne üstlük hazırlıkta bir dönem koridorda bakıştığım kız ile aynı kulüpte karşılaşıp birlikte oyun oynayacak kadar yakınlaşmıştım ve herşey bir anda olup bitti.Bu kadar şeye rağmen okula odaklanıp unutmaya çalışıyorum.

Sistem toplama konularına artık mesaj yazamıyorum, stoklar ve fiyatlar sayesinde...

Kitlenin yaş ortalaması son zamanlarda çok düştü. İlginç tipler görüyorum hep.

Yazasım gelmiyor, zevk vermiyor artık.

Bu ekran kartı sorunu olmadan önce bolca örnek işte 1660S alınır mı falan ya da bu sistem alınır mı gibi güzel konular vardı şimdi neredeyse hiç yok mecbur telefon bölümüne yöneldim oradada hep gece konu açıyorlar.

Kitlenin yaş ortalaması son zamanlarda çok düştü. İlginç tipler görüyorum hep.

Şu lafımın üzerine çok güzel denk geldin...

1616695590767.png

1616695609985.png

22 yaşındayım, üni okuyorum bir yandan evdekiler ikinci sınıfta olduğumu sanıyor ama birinci sınıftayım. Ülkeye dair en ufak umudum kalmadı artık. Yurtdışına çıkmak için can atıyorum ama kız arkadaşım daha yeni üniye başlayacağı için sıkıntı olacak. Diğer yandan YKS'ye giriyorum tekrar askerlik sıkıntım olmaması için. Eskiden evde rahattım ailemde ki herkes çalışıyordu şimdi her yer açıldı yıllık izinleri denk geldi. Bunaldım dışarıya çıkamıyorum çünkü bir kere COVID-19 atlattım. İyi kötü bir araba almıştım üç sene önce çalışırken hala adam akıllı toplayamadım. Bir yandan iş bakıyorum kafam dağılsın diye tık yok.

Geri
Yukarı