Gelin dertleşelim

Mesela ben 2 hafta ara verdim sonra yine geri geldim belki o da sonra geri gelir diye umuyorum.
İnşallah gelir ama mesajına bakarsak kısa süreli bir ayrılık gibi durmuyor.
Fantastik bir yolculuk oldu. Öğrendiğim kadar öğrettiğim de oldu. Her eğlencenin bir sonu vardır derler, o son da geldi sanırsam. Kara listem dışında, hepinize teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle, hayatınızda başarılar arkadaşlar 👋

22 yaşındayım, üni okuyorum bir yandan evdekiler ikinci sınıfta olduğumu sanıyor ama birinci sınıftayım. Ülkeye dair en ufak umudum kalmadı artık. Yurtdışına çıkmak için can atıyorum ama kız arkadaşım daha yeni üniye başlayacağı için sıkıntı olacak. Diğer yandan YKS'ye giriyorum tekrar askerlik sıkıntım olmaması için. Eskiden evde rahattım ailemde ki herkes çalışıyordu şimdi her yer açıldı yıllık izinleri denk geldi. Bunaldım dışarıya çıkamıyorum çünkü bir kere COVID-19 atlattım. İyi kötü bir araba almıştım üç sene önce çalışırken hala adam akıllı toplayamadım. Bir yandan iş bakıyorum kafam dağılsın diye tık yok.
Size de geçmiş olsun hocam.

Saatlerce oyun oynamak istiyorum, başka hiçbir şeyden tat alamıyorum. Zaman çok hızlı geçiyor. YKS var, stres var. Kazanamayacağım, çalışamıyorum. Gelecek kaygısı var. Aile dertleri var (boşanma vs.). Uyku sorunları var. Yalnızlık var. Hepsinden var işte azar azar.

Edit: 2. dönem yazılıları ve Kuran'dan kaldım hoca geçirmiyor.

Geri
Yukarı