Gelin dertleşelim

Tipimle dalga geçiyorlar, sınavlardan aldığım notları ve davranışlarımdan dalga geçiyorlar.
Emin ol yakışıklı olunca daha iyi olmuyorsun. Ve tipinden onlara ne ki. Sınav notlarıda aynı şekilde. Bir daha dalga geçerlerse
Düşüncenize saygı duyuyorum ben öyle yaptım diye tavsiye vermiştim.

güzel bir puan
Yani ne yaptınız hocam puan olarak. Bende 10 gün sonra aynı sınava gireceğim. Ve son günler için ne önerirsiniz ?
Mat 16-17 doğru
Türkçe 17D
Fen 19 D

Arkanda duracak biri var mı? Aileden vs...

Ailemde duracak kimseye ihtiyacım yok. Onlarla muhatap olmuyorum. Gerketiğinde muhatap oluyorum. Onlar zaten zibidilerle oynuyorlar. Boş derslerde özellikle. Ben ise sakince camdan dışarı bakıyorum ve RTX 3090 Ti bir bilgisayarım olduğunu hayal ediyorum.

Hocam size duygu manipülasyonu yapıyor büyük ihtimalle. Sizi sevseydi başka erkeklerle kıskandırmaya çalışmazdı. Boş ver çok takma kafaya.
Benim sıkıntımda 1 hafta sonra LGS'ye gireceğim ama motivasyonum iyice düştü. Puan hala 470 üstü ama istek yok.
Bende dostum sorma ya sene başından beri bıktırdılar. Bilgisayarımı özledim...

Emin ol yakışıklı olunca daha iyi olmuyorsun. Ve tipinden onlara ne ki. Sınav notları da aynı şekilde. Bir daha dalga geçerlerse.

Yani ne yaptınız hocam puan olarak. Bende 10 gün sonra aynı sınava gireceğim. Ve son günler için ne önerirsiniz?
Mat 16-17 doğru.
Türkçe 17D.
Fen 19 D

Puan 446,1252 açığınız olan konuları kesinlikle kapatın ben son 5 gün matematik bilfen kitabından çözmüştüm yani kısacası açıklarını kapatın ve yazılı tekrar edin A4 kağıdı ile.
Sonuçlar.
Türkçe 20D.
Yabancı dil 10D.
Fen bilimleri13D.
Matematik 15D.
Ink tarihi 10D.
Din 10D.

Puan 446,1252 açığınız olan konuları kesinlikle kapatın ben son 5 gün matematik bilfen kitabından çözmüştüm yani kısacası açıklarını kapatın ve yazılı tekrar edin A4 kağıdı ile.
Sonuçlar.
Türkçe 20D.
Yabancı dil 10D.
Fen bilimleri13D.
Matematik 15D.
Ink tarihi 10D.
Din 10D.

Böyle başarılı bir sonuca fenden 13 doğru yakışmamış. Benim de matematik ve fen harici netlerim bu seviyelerdeydi matematiği yapabilsem iyi bir puan alabilirdim belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı