Genç hosting firmasını şikayet ettikten sonra site kapandı

Bu firmaların ülke sanki babalarının at çiftliğimiş rahatlığı beni benden alıyor.Rahatlığa gel, haklı olduğunu düşünüyorsan hiç gecikme şikayet et varlık fonunda olan bir firmayı thh'ye şikayet ettim üç ay sürdü ama haklı bulundum.

Avukata danıştım sitedeki sözleşme de geçen.

Diğer şartlar ve koşullar.
7.1 müşteri, genç Host'nun ve diğer müşterilerinin, ayrıca tüm genç host ürünlerinin ticari itibarına, saygınlığına ve prestijine zarar verecek herhangi bir davranışta bulunmayacağını, bu gibi durumların tespiti halinde, müşteri hesabının ve bağlı tüm ürün ve hizmetlerinin sorgusuz/sualsiz iptal edileceğini, herhangi bir iade ödemesi yapılmayacağını, ve bu durumdan kaynaklı genç host ve müşterilerinin gördüğü tüm zarar ve ziyanları tazmin ve temin edeceğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

Bu kuraldan bahsettim avukatta kayıt olurken bu sözleşmeyi kabul ettin ve firmanın adını başka yerde kötüye kullandın bu yüzünden hiçbir şey yapınamaz ve dava açılamaz dedi. En iyisi boşwer ve bir dahaki ne dikkatli ol dedi o kadar. :(

Not: Konu kapatılmış artık firmayı Rabbime havale ediyorum. Yapacak bir şey yok

Bu kuraldan bahsettim avukatta kayıt olurken bu sözleşmeyi kabul ettin ve firmanın adını başka yerde kötüye kullandın bu yüzünden hiçbir şey yapınamaz ve dava açılamaz dedi. En iyisi boşwer ve bir dahaki ne dikkatli ol dedi o kadar. :(

Geçmiş olsun tekrardan. Okudum anladım diyerek her şeyi işaretlediğimiz için böyle olaylar gerçekleşebiliyor. En azından satış öncesi bu sözleşmeleri bir düzene koymak gerekiyor. Aksi taktirde böyle firmalar yüzünden diğer firmalara da güven olmuyor. Çekinerek gelen o kadar müşterim var ki forumlarda hala çekingen davranan bir sürü insan var. Daha hiç şikayet almadık. Almamak dileğiyle.

Alakası yok. İstedikleri kadar yazsınlar parasını ödeyip alamadığın bir hizmet söz konusu. THHe şikayet edersen en azından paranı geri alırsın. BTKya şikayet edersen de gereken yaptırımlar uygulanır. Bir firmadan memmuniyetsizliğinizi bildirmek en doğal hakkınız hukuka aykırı sözleşmelerin hukuki bir geçerliliği yoktur.

uyduruk olsun olmasın sonuçta sözleşmeye yazmışlar ve bende bunu kabul ettim. Yoksa avukata kaç kere sordum. Eyer olur deseydi zaten ben dünden mahkemeye vermeye kararlıydım...
Alakası yok. İstedikleri kadar yazsınlar parasını ödeyip alamadığın bir hizmet söz konusu. THHe şikayet edersen en azından paranı geri alırsın. BTKya şikayet edersen de gereken yaptırımlar uygulanır. Bir firmadan memmuniyetsizliğinizi bildirmek en doğal hakkınız hukuka aykırı sözleşmelerin hukuki bir geçerliliği yoktur.

uyduruk olsun olmasın sonuçta sözleşmeye yazmışlar ve bende bunu kabul ettim. Yoksa avukata kaç kere sordum. Eyer olur deseydi zaten ben dünden mahkemeye vermeye kararlıydım...
Dostum THH’den net söylüyorum paranı geri alırsın. BTKya şikayet ettiğinde de gereken aksiyonlar alınır zaten. Bu ikisinin sana zaten bir maliyeti olmaz. İkisi de bedava. Et şikayetini sonucunu bekle ne kaybedersin

Geri
Yukarı