Genç kitlenin nazi sempatizanlığı

Ben şahsen Hitler’i çok zeki bulan ayrıca da çok seven birisiyim.
Hitler zeki biri değildi. Hitler kendi ülkesinin savaş kaybetmesine sebep oldu. Sadece bununla kalmadı. Hitlerin katlettiği tek grup yahudiler sanılsa da değil. Hitler Alman ırkının üstünlüğüne inandı. Safkan bir ırk düşüncesiyle hareket etti ve bunu tehdit eden ilk grup olan yahudilerden kurtulmak istedi. Yahudilik bir din olmasına rağmen ırk olarak kabul etti. Romanlar, Polonyalılar, engelli insanlar Afrika kökenli Almanlarda dahil bir çok grubu katlettirdi. Homoseksüelleri ve sözde asosyal insanları birer güvenlik tehdidi olarak görerek insanlık dışı yöntemlerde o insanları hapsetti. Eğer hareketlerine devam edebilseydi, hedefinde olan bir çok ırk ve ideoloji daha vardı. Hitleri sevmenin, bir seri katile hayranlık duymaktan farkı yoktur.

Ben şahsen Hitler’i çok zeki bulan ayrıca da çok seven birisiyim. Kimse bir şey diyemez. Hitler’i seviyorum diye Yahudi yakacak değilim ya.
Hitler amatör ve aptalın tekidir. Generalleri zekidir.

Merhaba neredeyse yasak olmayan her platformda -özellikle Steam gibi platformlarda- hitler ve onun generallerini hatta Mengele'yi bile profil fotoğrafı yapan insanlar olduğunu gördüm. Şu an günümüzde eskisi gibi aşırı olmasa da azımsanmayacak derecede var olduklarını görüyorum hala. Bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim?
Almanya'nın bugün ki mühendislik ve güçlü teknolojinin temellerini atan kişi Hitler kişiliğinden veya düşünceleri beni ilgilendirmez kendisi bir katil ancak Almanya'yı gerçekten mühendislik ve ekonomik güçte çok geliştirdi bundan dolayı olabilir.

Genelde Porçay ,Yusuf Kayaalp, Hugola izlerler. Hitler'in soykırım konusunda haklı olduğunu ve desteklediklerini söylerler. Keşke kendileri o zamanda bir yahudi olsaydı da yine böyle konuşabilirler miydi? Nefret ediyorum bu kitleden. Tek bildikleri Erwin Rommel. Benim fikrimce Alman olmadıkça Hitler'i desteklemek boş. Hitler Almanlar hariç diğer milletleri alt sınıf görüyordu.
Öldürmezsen, öldürülürsün. Bu kadar basit. Her zaman bunu bilmek lazım. Eğer kendini teslim edersen hançeri saplarlar.

"Öldürmezsen öldürürsün" gibi çağ dışı felsefeler bitti artık. Amerika gelir daha fazla para için sana ambargo uygular ekonomin krize girer, ülkende onun bunun para birimi ne kadar düşmüş, yükselmiş diye kulu köpeği olursun o devletlerin.

"Öldürmezsen öldürürsün" gibi çağ dışı felsefeler bitti artık. Amerika gelir daha fazla para için sana ambargo uygular ekonomin krize girer, ülkende onun bunun para birimi ne kadar düşmüş, yükselmiş diye kulu köpeği olursun o devletlerin.
Felsefe dedikleriniz her zaman gerçekti. Sadece isim değiştirdi. Amerika'nın seni yok etmesiyle sömürmesi arasında bir fark yok.

Geri
Yukarı