General Mobile 20 Pro alınır mı?

zaykeNN

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. 2300 TL bütçem var. Taksitlendirme ile telefon alacağım N11 veya Vatan Bilgisayar'dan. GM 20 Pro Vatan'ın sitesinde 2050 TL'ye düştü. Telefondan beklediğim sosyal medyaya girsin arada sırada oyun oynuyorum bu kadar. Bu telefon beni götürür mü? Çoğu arkadaşım General Mobile alma başka bir şey al diyor. Sizce ne yapmalıyım?

Aman aman! General Mobile alma. Ha iyi mi iyi. Hem diğerlerine kadar ucuz fakat çok saçma işler yapıyor. Kendi kendine tıklıyor, ekran geç açılıyor, aradığın kişi birinci seferde ses gelmiyor kapatıyorsun, karşıdaki kişi bağıra bağıra konuşuyorum biraz sesli konuş diyor.
Benim kullandığım telefon GM8. İşimi görüyor. Bunda sıkıntı yok. Ama hafıza kartı girişi bozuldu. SD kart bozulmuştur dedim ve arkasından 3 tane SD kart denedim. Bana mısın demiyor. Birde garantiye götürdüm. Hani telefonun yanından çıkarılan ve onun içine hafıza ve hani kartı takılan yerin zımbırtısı kaybolmuş. (Garantiye götürdüm)

Son düzenleme:
Hocam, GM5 Plus kullanan birisi olarak tavsiye etmem. Daha güzel modeller var. Bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı