Gerçek yeni nesil oyun: Hellblade2

Ben bu oyunun ilkinden bir halt anlamayıp bıraktım. Grafikleri çok iyi olsa da işleyişi vasat gelmişti. :(

İlk 30 dakikasinda film mi izliyorum oyun mu oynuyorum anlamayip cikmistim. Bu tarz oyunlarda hiç deneyimim yok da sag sol tiklara abanarak dusman kesmeyi ve yavas yavas yururken hikaye dinlemeyi sevmedigimden direkt turden sogudum.

Yaz gelsin bir sans daha verecegim. Bunu kirmislar zaten 😀, 1.si sararsa bunu da bitiririm.

Vallahi ypacak bir şey yok haklısınız ama türünün ilk örneği şu an ileride daha cok oynanıslı olanları gelecektır ama suphem yok yeni Ryzen ve RTX 5000 serisiyle göreceğizdir. Şu an donanımlar o kadr güçlü değil.
Bu kadar yürünen bir oyunda yürümek için bir tuşa basılı tutmak zorunda olman da bir başka sıkıntı.

Teknoloji demosu demek daha doğru, zamanında Ryse: Son of Rome çıktığında da grafikleriyle dikkat çekmişti, ki hala grafik konusunda çok iyidir günümüzde bile. Fakat oyun namına pek bir şey yoktu teknoloji demosuydu.

1716415335184.png

Bu kadar yürünen bir oyunda yürümek için bir tuşa basılı tutmak zorunda olman da bir başka sıkıntı.
Maalesef haklısınız hocam ama iyi tarafından bakmak lazım bu oyun yeni bir standart getirdi artık yüksek bütçe ve grafikli oyunlara. Diğer firmalar yeni donanımlarla illa daha iyisini yapacaktır ben buna heyecanlandım zaten.

Teknoloji demosu demek daha doğru, zamanında Ryse: Son of Rome çıktığında da grafikleriyle dikkat çekmişti, ki hala grafik konusunda çok iyidir günümüzde bile. Fakat oyun namına pek bir şey yoktu teknoloji demosuydu.

Eki Görüntüle 2202340
Hocam ne kadar öyle olsa da gamepasste var sonucta güçlü donanım varsa bir girip bakılması lazım bence. Yeni nesil oyunların öncüsü olabilir bu oyun.

RTX 5000 ve yeni nesil yapay zeka ve 64 işlemciler bunun gelişmişleri için çok iyi olacaktır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı