Gereksiz fanboyluk yapan kişiler

Hocam yanlış anlamayın da siz de 1 yaşınıza basmamışsınız daha forumda. Kitlesinin çok bozup bozmadığını, fanboyluğu size atılan basit bir linç ile mi anlıyorsunuz? Kara liste boş yere mi var? Her linç yiyen konu açarsa ohoo işimiz var.
Dostum foruma 1 yaşındaki arkadaşlar girince (örnek - konu sahibi) böyle oluyor işte ne yaparsın.

Yaptığın şey ucubelikten başka bir şey değil.
Bugün de birisi delirip adıma konu açmış ahahahaha
Veremediğin cevaplar içinde falan kaldı herhalde.
Hatırlatırım yanıtı 2 kere silinen ben değil sendin, yani kim hakaret etmiş kim aşağılamış bunu Technopat ekibi biliyor zaten.
Eğer cidden bir sıkıntınız varsa sesli bir şekilde de konuşabiliriz seninle. İşi uzatmaya ve gereksiz germeye başladın. Ben kin tutan biriyim, bu kadar uzatmasaydın böyle olmayacaktı ama... Pekala.
Yaptığın şey ilgi çekmek ben buradayım demek. Ama dediğim gibi ben kin tutan birisiyim, keşke böyle yapmasaydın :).
Ha bu arada sesli konuşmak çok isterim seninle (hem de çok :) varsa iletişime geçebileceğimiz bir yer sabırsızlanıyorum.

Hocam öncelikle daha fazla uzatmak istemiyorum.
İkimizinde yanıtı silinme sebebi konu dışı yorumdu.
Ölümüne fanboyluk yaptığını da kabul etmiştiniz.
Yani bir şeyi dediğim gibi kötülemedim sevmiyorum dedim fikrimi dile getirdim ve bunun için beni kötü işlemci kullanmakla aşağıladınız.
Yani zevkler ve renkler yani bu kadar tartışmaya gerek var mıydı? Olayları büyülten sizsiniz.
Ben kin tutan birisiyim keşke böyle yapmasaydın, sesliye gel demekle olmuyor bu işler. İnsanların fikrine saygı duymayı öğrenin ilk önce.

Son düzenleme:
Yani bir şeyi dediğim gibi kötülemedim sevmiyorum dedim fikrimi dile getirdim ve bunun için beni kötü işlemci kullanmakla aşağıladınız.
Yani zevkler ve renkler yani bu kadar tartışmaya gerek var mıydı? Olayları büyülten sizsiniz.
Ben kin tutan birisiyim keşke böyle yapmasaydın, sesliye gel demekle olmuyor bu işler. İnsanların fikrine saygı duymayı öğrenin ilk önce.

Boş beleş insanlarla uğraşma. Gerçekte karşıma çıksalar tek yumruk elemanlar hepsi göz ardı et geç bak keyfine.

Apple fan boyları her yerde arkadaş... Burayı geçtim, TW'de bile Android telefon önerdiğin an "Dogulu asiret" mensubu gibi bir anda toplaniyorlar.

Eski antivirüs konularına bakabilirsiniz, Kaspersky diye inleyenler vardı şimdi ne oldu bilmiyorum.
Hayır o değil bu konu hakkında ben de çok yorum yazdım ve birkaç modun da "Kaspersky yükle tarat temizse bir şey yok" diye yorumlarını okuyorum şaka değil. Bir de Virustotal'de tarat bir şey çıkmazsa temizdir diyenler var. Zararlı yazılım nedir virüs nedir trojan nedir worm nedir bilmeyen kişilerin böyle konuşması enteresan yani

Her şeyi yap sonra uzatmak istemiyorum :D
Ben uzatacağım dostum... Ben uzatacağım. Hakkımda konu açıp yalan yanlış bilgiler ile milleti üstüme yönlerdirmek çok hadsizce, burası teknoloji forumu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı