Nedir bu fanboyluk?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@BERWAR @SideWinder

İkimiz de sistem topluyorduk.
Ben ilk başta ona Ryzen almasını söylemiştim o da "AMD ısınıyor" demişti. Ben de "Ryzen işlemcileri güzel" demiştim. Ama tatmin olmamıştı. Daha sonra gidip Ryzen aldı.
Yukarıda daha açık yazmalıydım. Üzgünüm.

AMD'nin Vega ekran kartları bi çıksın da şu GTX 1070'i devirsin[emoji4].

@BERWAR @SideWinder

İkimiz de sistem topluyorduk.
Ben ilk başta ona Ryzen almasını söylemiştim o da "AMD ısınıyor" demişti. Ben de "Ryzen işlemcileri güzel" demiştim. Ama tatmin olmamıştı. Daha sonra gidip Ryzen aldı.
Yukarıda daha açık yazmalıydım. Üzgünüm.
AMD'nin Vega ekran kartları bi çıksın da şu GTX 1070'i devirsin[emoji4].
GTX 1070 i devirmez.

Ortaya RX 480 vs GTX 1060 gibi çorba bir konu çıkar.

( Aynı şey GTX 9xx vs R9 3xx'de de oldu)

Attığım konuda neden asılsın bir iddaa ortaya attın, fan değilsen helal olsun.

HasbinAllah kardeşim ben orada ne yazdım. Dedim ki son zamanlarda sürekli kullanıcılar AMD ısınıyor diye konu açıyor dedim. Ben mi açıyorum konuları sen böyle mi anlıyorsun. Bende dedim ki espiri mahiyetinde AMD eski günlerine mi geri dönüyor. Sen al o lafı yok şöyle yok böyle nereden nereye geldik ya yuh vallahi.

Adam AMD sevmiyorsa sevmiyordur en basitinden örnek veriyorum; adam 1060 istiyor diye bi sövmediğiniz kaldı o belki düşük güç tüketimi ve dolaylı yoldan daha serin bir kart istiyor ? Belki oyun kodu için veyahut Gameworks ve TXAA gibi önemli ayarlar için alacak ?

GTX 1080 Tİ ve 1080 modellerine de alternatif yaratması lazım. Üzerlerine fazla bir şey koymayacaktır, ya az farkla Nvidia modellerini geçer ya da benzer performansta kartlar çıkarır AMD, fiyat önemli bir husus bu durumda. GTX 1080 ve GTX 1070 fiyat olarak alınacak düzeylere geldi, AMD hangi fiyattan çıkaracak bilemiyorum.

O nasıl bir espiri, konuya sadece sen bakmıyorsun başkaları da bakıyor, bir kullanıcı da Nvidia ya da AMD istiyorum derse zorlamamak lazım seni ilgilendiren bir durum değil sonuçta.

GTX 1070 i devirmez.

Ortaya RX 480 vs GTX 1060 gibi çorba bir konu çıkar.

( Aynı şey GTX 9xx vs R9 3xx'de de oldu)
Hocam 1080 ile yarışacağı söyleniyor.
Aşağıdaki yazı Shiftdelete'ye aittir.

1494084132818.jpg

GTX 1080 Tİ ve 1080 modellerine de alternatif yaratması lazım. Üzerlerine fazla bir şey koymayacaktır, ya az farkla Nvidia modellerini geçer ya da benzer performansta kartlar çıkarır AMD, fiyat önemli bir husus bu durumda. GTX 1080 ve GTX 1070 fiyat olarak alınacak düzeylere geldi, AMD hangi fiyattan çıkaracak bilemiyorum.

O nasıl bir espiri, konuya sadece sen bakmıyorsun başkaları da bakıyor, bir kullanıcı da Nvidia ya da AMD istiyorum derse zorlamamak lazım seni ilgilendiren bir durum değil sonuçta.

Ben sana ne anlatırsam anlatayım. Sen beni fanboy olarak görmek istedikten sonra ben bura da boşa elimi yormuş olurum.

Ben sana ne anlatırsam anlatayım. Sen beni fanboy olarak görmek istedikten sonra ben bura da boşa elimi yormuş olurum.
Biraz bana laf atacağına Berwar'ın dediği gibi aynaya bak resminde bile Nvidia fotoğrafı var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı