Gereksiz fanboyluk yapan kişiler

Hocam olay bu arkadaşın yalan atması tek dediğim kullanmadığın için sevmiyorsun idi. Bu arkadaş onuruna yediremedi konu açtı tabii. :D Benim de onun için bir kaç planım var.
Önüne geleni Sosyal'e alıyorlar, yapacak bir şey yok. Boş ver, büyüklük sende kalsın.

Önüne geleni Sosyal'e alıyorlar, yapacak bir şey yok. Boş ver, büyüklük sende kalsın.

Hayır hocam mesajlar ortada.
Özür dilemesi gerekirken hala 2 3 günde bir gelip mesaj atıp cevabını alıp gidiyor.
Sonra da uzatıyorsun diyor garip gerçekten tek yapması gereken şey özür dilemek.

Hayır hocam mesajlar ortada.
Özür dilemesi gerekirken hala 2 3 günde bir gelip mesaj atıp cevabını alıp gidiyor.
Sonra da uzatıyorsun diyor garip gerçekten tek yapması gereken şey özür dilemek.
Cevabını verdim yediremedin konu açtın. Eziklige bak birde özür dile diyor. Sen ne garip bir insansın. Ayriyeten özür dilemesi gereken sensin. Kara listeme hoş geldin küçük dostum. Ben orda o konuyu kapatmıştım zaten. Gerçek hayatta kimseye cevap veremiyorsundur ama burda bize büyüklük tasliyorsun yapma. Sosyal'i maalesef ki sizin gibi küçük yaştaki dostlarımız kirletiyor. Ama arkadaşlar haklı, büyüklük bende kalsın sana cevabını konu açarak verirdim de... Her neyse. Daha fazla uzatma bence. Ben pişman olmam çünkü:)

Cevabını verdim yediremedin konu açtın. Eziklige bak bir de özür dile diyor. Sen ne garip bir insansın. Ayrıyeten özür dilemesi gereken sensin. Kara listeme hoş geldin küçük dostum. Ben orada o konuyu kapatmıştım zaten. Gerçek hayatta kimseye cevap veremiyorsundur ama burada bize büyüklük tasliyorsun yapma. Sosyal'i maalesef ki sizin gibi küçük yaştaki dostlarımız kirletiyor. Ama arkadaşlar haklı, büyüklük bende kalsın sana cevabını konu açarak verirdim de... Her neyse. Daha fazla uzatma bence. Ben pişman olmam çünkü:)

Bu konuyu Technopat'ın kitlesi bozuluyor konusu üzerine gereksiz fanboyluk yapan kişiler için açtım.
Hala haksızken haklı çıkmaya çalışmayın lütfen.
Hocam bakın tartışırken bana kaç kere ucube falan dediniz ben size tek kelime etmiyorum hakaret ederek tartışılmaz. Diğer mesajlarınızda da agresifliğiniz için özür dilemiştiniz. Genel olarak olaylara biraz agresif yaklaşıyorsunuz. Yalan yalan dediğiniz şeyler ortada işte.
Kaldı ki sesliye gelsen falan var ya ben kin tutarım, ben pişman olmam falan diyerek olayları çirkinleştirende sizsiniz.
Hayır yani bunları demekle tehdit falan mı ediyorsunuz?

Tamam sizin yapacağınız erdemli davranışı ben yapıyorum ve özür diliyorum.
İnsanların fikrine saygı duyun lütfen.

Son düzenleme:
Bu konuyu Technopat'ın kitlesi bozuluyor konusu üzerine gereksiz fanboyluk yapan kişiler için açtım.
Hocam bakın tartışırken bana kaç kere ucube falan dediniz ben size tek kelime etmiyorum hakaret ederek tartışılmaz. Diğer mesajlarınızda da agresifliğiniz için özür dilemiştiniz. Genel olarak olaylara biraz agresif yaklaşıyorsunuz. Yalan yalan dediğiniz şeyler ortada işte.
Kaldı ki sesliye gelsen falan var ya ben kin tutarım, ben pişman olmam falan diyerek olayları çirkinleştirende sizsiniz.

Yahu hocam göz ardı et diye bir özellik var engelleyip geç hiç uğraşmaya değmez.

Tamamdır konu kilit inşAllah. Bir daha bildirim göndermeyin konu kapandiysa 👍

Geri
Yukarı