Nedir bu fanboyluk?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gün gelir sende sorun çıktı diye markayı gömersiniz, buraya yazıyorum.

Direkt bana söylüyorsun bir de sana demedim diyorsun.
Ya size karşı bir kin sezsem, yada bu konuda laf koymaya çalışsam, neden bunca zaman önerilerinize destek vereyim?

Ben sadece kendi fanboyluk anlayışımı ortaya koydum.

Bana fanboy diyen arkadaş bazı yerlerde AMD bazı yerlerde Nvidia veya Intel ben AMD fanboyu değilim bazı yerlerde AMD üstünlük aldığında AMD tavsiye ediyorum. Nvidia veya Intel üstünlük aldığında Intel veya Nvidia tavsiye ederim.

Benim de arkadaşım AMD işlemcileri kötüledi, ısınıyor dedi ve daha sonra gidip Ryzen 5 1600 aldı[emoji4].
Forumda adama RX 580 öneriyorum "yok, 1060 olsun" diyor. Neymiş AMD, envidya ile yarışamazmış. Neden? Testler ortada zaten. Kendi gözleriyle gördüklerine de inanmıyorlar.
Eski AMD ile Ryzen aynı değil.

@SideWinder Bende seni en yakın tanıyanlardan biriyim forumda dediğin şey mantıklı mı sence? Bilemiyorum artık kendine yakıştırıyorsan bir şey diyemem, marka kölesi olmamak gerek, sadece bunu diyorum ben. Yanlış bilgilendirme yapmamak en doğru olanı zaten, diğer mesajlarını beğendiğin kişi öyle değil maalesef, ben fanboy falan değilim falan diyor ama yemezler, hangi konulara ne yazdığını az çok biliyorum, sende çıktın buna destek verdin ve konuyu buralara getirdin yani.
@Anonymous XR FX işlemcilerde ısınan modeller değil FX 9590-9370 modelleri dışında, berbat işlemcilerdi. Ryzen modelleri ısınma ve performans konusunda oldukça iyiler. Ekran kartı konusunda da RX 480-580 ve RX 470-570 modeli dışında AMD güncel kartlarda Nvidia ile yarışacak düzeyde değil şuan.

RX 480 Düşük GPU Kullanımı

Hiç dediğin gibi biri değilsin, palavralar uydurmayın.

Sizin bugün AMD kart alsanız AMD fanlığı yaparsınız, İntel alırsanız İntelci olursunuz, Nvidia alıyorsanız da Nvidia fanlığı yapanlarsınız.

Kardeşim senin olaylara bakış açına hayran kaldım. Cidden yazdıklarımdan nasıl böyle şeyler çıkardın hayret ettim. Ya bir kere Nvidia fan boyu olsam neden bunu gizleyeyim senden mi çekineceğim. Nasıl bir düşünce yapısına sahipsin şaşırdım kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı