Getiryemek Rezaleti

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar. Bugün yaşadığım bir rezalet olayi anlatacağım. Belki bunlari okuyup da biraz kullanacak kişiler için hazırlık olur.

Öncelikle 3 tane yeğenim acıktiğı için yemek arayışına girdim. Baktim GetirYemek'te Burger'de kupon var. 3'lu hamburger seti, patates vb. paketi aldım. Her neyse. 30 dakika geçti, gelen yok. Müşteri hizmetlerine tıklıyorum, onlara ulaşmak 10 dakika sürüyor. Ezberlemişler cümleleri, aynı şeyleri atiyorlar. "Restoranta ulaşıyorum bir saniye." Ardindan "Restorantta yoğunluk var, en yakin zamanda dağıtıma çıkacak." Bir saat oldu ve yine aynı olay yaşandı. 1 buçuk saat oldu, yolda yaziyordu. Aradım Getir'i, iptal ettirdim. 20 TL indirim için yeğenlerimin heyecanla balkonda bekledi ve 1 buçuk saat gelmedi. 1 buçuk saat soğuyan şeyi bana getirecekler. Müşteri hizmetleri de rezaletin ötesi, bundan sonra Yemeksepeti indirim veriyoruz diye siparişi getirmiyorlarmış. "Getir Bir Mutluluk" sloganlari atiyorlar. Daha siparişi getiremıyorlar. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Bugün yaşadığım bir rezalet olayi anlatacağım. Belki bunlari okuyup da biraz kullanacak kişiler için hazırlık olur.

Öncelikle 3 tane yeğenim acıktiğı için yemek arayışına girdim. Baktim Getiryemek'te Burger'de kupon var. 3'lu hamburger seti patetes vb paketi aldım. Her neyse. 30 dakika geçti, gelen yok. Müşteri hizmetlerine tıklıyorum, onlara ulaşmak 10 dakika sürüyor. Ezberlemişler cümleleri, aynı şeyleri atiyorlar. "Restoranta ulaşıyorum bir saniye." Ardindan "Restorantta yoğunluk var, en yakin zamanda dağıtıma çıkacak." Bir saat oldu ve yine aynı olay yaşandı. 1 buçuk saat oldu, yolda yaziyordu. Aradım Getir'i, iptal ettirdim. 20 TL indirim için yeğenlerimin heyecanla balkonda bekledi ve 1 buçuk saat gelmedi. 1 buçuk saat soğuyan şeyi bana getirecekler. Müşteri hizmetleri de rezaletin ötesi, bundan sonra Yemeksepeti indirim veriyoruz diye siparişi getirmiyorlarmış. "Getir Bir Mutluluk" sloganlari atiyorlar. Daha siparişi getiremıyorlar. :D

Peki hocam ben de indirim varken 2 farklı yerden sipariş verdim GetirYemek üzerinden. 2 siparişimde zamanından daha hızlı ve sıcak sıcak geldi? Yani siz sorun yaşadınız diye bir anda "GetirYemek berbat ötesi" olmuyor. Ayrıca ben Yemek Sepetin'de de sorun yaşadım? O zaman benim hemen Yemek Sepeti'ni kötülemem gerekiyor değil mi? Burada suçlu var ise o "Burgerking şubesi" olur. Umarım anlatabilmişimdir.

Öncelikle 3 tane yeğenim acıktiğı için yemek arayışına girdim. Baktim Getiryemek'te Burger'de kupon var. 3'lu hamburger seti patetes vb paketi aldım. Her neyse. 30 dakika geçti, gelen yok. Müşteri hizmetlerine tıklıyorum, onlara ulaşmak 10 dakika sürüyor. Ezberlemişler cümleleri, aynı şeyleri atiyorlar. "Restoranta ulaşıyorum bir saniye." Ardindan "Restorantta yoğunluk var, en yakin zamanda dağıtıma çıkacak." Bir saat oldu ve yine aynı olay yaşandı. 1 buçuk saat oldu, yolda yaziyordu. Aradım Getir'i, iptal ettirdim. 20 TL indirim için yeğenlerimin heyecanla balkonda bekledi ve 1 buçuk saat gelmedi. 1 buçuk saat soğuyan şeyi bana getirecekler. Müşteri hizmetleri de rezaletin ötesi, bundan sonra Yemeksepeti indirim veriyoruz diye siparişi getirmiyorlarmış. "Getir Bir Mutluluk" sloganlari atiyorlar. Daha siparişi getiremıyorlar. :D
Vallaha sizin bölgenizde bir sorun vardır. Ben 7/24 getir kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tabi getir müşteri hizmetleri rezalet ama şuana kadar hiç ihtiyacım olmadı müşteri hizmetlerine. 1 kere adresim kendi kendine değişmişti sadece o zaman yardımcı olmuşlardı ama bağlanmak yarım saat sürmüştü.

Bana getirdiler, ama et kalmadı diye tavuk iskender kalmadı diye 2 lahmacun gönderdiler. Rezalet ama çok özür dilediklerinden dolayı iade almadım. Yer: Ankara/Mamak.

Geri
Yukarı