Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GıbırNet.
happy0002.gif

Ekşi sözlük'te gündem olmuş. Şu an 4.sırada :D
Çok fazla saçma sapan kişilerin olduğunu gördüm bir arkadaş yazdığı için bende görüp mesajlaşmaları atmıştım. Adamlar yazıyor ki paran var diye kimseyi ezemezsin. Mesajlarda kişiye özel herhangi bir mesajım olmayıp firmaya konuştuğum açık ve net olarak belli. Okumayan ve cahil insanlar ailesinden terbiye görmeyen insanlar birde küfür edebiliyor. Ve saçma sapan yer bu küfürlere izin veriyor. Küfür eden ailesinden terbiye görmeyen toplumun küfrü savunması zaten beklenen bir şeydi. Neyse en azından düşünebilen ve kendisine saygısı olan kişilerin bu firmadan uzak duracağını biliyorum. Gelip firma gibi küfür eden insanlar da ancak böyle bir firmayı hak ediyor. Ekşi'de mesajları okumadan yazanlar ve arkasından sürüleri geliyor. Arada firmadan ve paralı çalışanları da görmedim değil. Firma layığını bulmuştur bence.
Ek güncelleme: Donanım Haberde açtığım konuyu site yöneticileri kaldırmış olup sebebine karalama kampanyası dediler. Ve ilgili sitenin objektif olmayıp sadece para karşılığı çalıştığını güzelce anlamış olduk. Karalama ne demek Donanım Haber yetkililerin haberi bile olmadığını anlamış olduk.

Son düzenleme:
İlk kez böyle bir internet sağlayıcısı ismi duydum "gıbırnet" ismi gibi maşallah ne kadar bilindik.

Hocam o değil de gıbırneti nereden buldunuz.

Hocam o değil de gıbırneti nereden buldunuz.
İnternet sağlayıcısı arayışı içerisindeydim ve Sosyalde konusu açılmıştı nasıl olsa altyapım düzgün, eve kadar fiber altyapı var diyerek başvurdum. Sonucunda böyle şeyler yaşandı. Sosyalde gördüm bende yoksa ismi cismi bir yerde çıkmayan bir firmayı nerede bulacağım.

Çok kurumsal bir firma, yazışmalara bak "iq". :D
Gıbırnet diye isim mi olur, millet oyuna girerken bile adam akıllı nickname seçmeye çalışıyor. :D

Ayyy, vallahi içim gıbır gıbır oldu. Allah kimseye yaşatmasın böyle bir şey.

Bu yüzden Telekom, Superonline gibi büyük firmalardan şaşmamak gerek.
Telekom her zaman iyidir kötü olmasına rağmen iyidir. Türkiye'de bulunan altyapı ve dağıtıcının neredeyse tamamı Telekom olduğundan adam akıllı bir konuşacak insan bulabiliyorsun. Hele bir konuşmasın düzgün, bak sen çatırtıya :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı