Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
100 TL ile firmayı mı satın aldınız yazıyor bir de ben 100 TL veriyorsam bana hizmet etmek zorundalar. Ayrıca bitmedi bu daha her yerde bu yazıları paylaşıyorum.

Evet nereye şikayet edebilirim?
Cimer üzerinden şikayet edin çok hızlı dönüş sağlıyorlar. Ben denedim işe yaradı

Geçmiş olsun. Bu nasıl bir müşteri temsilcisi anlamadım. Bence bu yazdıklarını firmanın kendisine de gönder. Bu yazanın icabına baksınlar.

Kendilerinden bugünden itibaren kurtulmuş bulunuyorum. 2 ay önce başka bir firmaya geçiş yapmaya çalıştığımda 3 ayda en fazla bir kere firma geçiş hakkım olduğundan reddedilmişti geçişim. Ve 1.5 aydan beri upload yurtdışı çıkışlarında sorun olmasına rağmen düzeltmediler ve suç bizim değil dediler pek uğraşmadım kendileri ile. Bugün geçmiş olduğum firmada herhangi bir yurtdışı çıkış sorunu yaşamadım.

O numaraya sabahtan beri yazıyorum :D

Sevgili Gıbır.net, bugün forum.donanımarşivi.com üzerinde yazdığım bir mesaja cevap olarak "Karalama kampanyası yaptığımı, dava açacaklarını" yazmış 😆 Hayatımda bu kadar kurumsallıktan uzak bir firma görmedim.

Sevgili Gıbır.net, bugün forum.donanımarşivi.com üzerinde yazdığım bir mesaja cevap olarak "Karalama kampanyası yaptığımı, dava açacaklarını" yazmış 😆 Hayatımda bu kadar kurumsallıktan uzak bir firma görmedim.
Kurumsal ?

Dosya Ekleri

• kurumsal.jpg
    kurumsal.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 305
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı