Gıbırnet vs Superonline

Sizce hangisi ?

• GıbırNet

Oy: 22 34,4%
  • Superonline

Oy: 42 65,6%

• Oy verenlerin toplamı
    64

55superx

Megapat
Makaleler
2
1-2 ay içinde Superonline sözleşmem bitince bu firmalardan birinden internet alacağım. Superonline tarafında 100/5 paket 12 ay sözleşme ile 120TL. Gıbırnet ise 100/5 paketi sözleşme olmadan modem dahil 95TL fiyata veriyor.

1- Sizce hangisi?
2- Yıllardır kullandığım için Superonline başka masraf çıkarmayacak biliyorum ama gıbırnet alırsak herhangi bir ek ücret çıkar mı?

1-2 ay içinde Superonline sözleşmem bitince bu firmalardan birinden internet alacağım. Superonline tarafında 100/5 paket 12 ay sözleşme ile 120TL. Gıbırnet ise 100/5 paketi sözleşme olmadan modem dahil 95TL fiyata veriyor.

1- Sizce hangisi?
2- Yıllardır kullandığım için Superonline başka masraf çıkarmayacak biliyorum ama gıbırnet alırsak herhangi bir ek ücret çıkar mı?
Gıbırnet nedir? :D

Son düzenleme:
Türktelekom altyapısını kullanıp hizmet alıyorsanız ve sorun yaşamadıysanız bu zamana kadar ucuz olanı seçmeniz daha avantajlı olur. Gıbırnet ismi ilginç geliyor insanlara ama ben kullanıyorum deneyimlerimi aktarabilirim ve istediğiniz tracert sonucu olursa onları da yapabilirim.

Türk Telekom altyapısını kullanıp hizmet alıyorsanız ve sorun yaşamadıysanız bu zamana kadar ucuz olanı seçmeniz daha avantajlı olur. Gıbırnet ismi ilginç geliyor insanlara ama ben kullanıyorum deneyimlerimi aktarabilirim ve istediğiniz tracert sonucu olursa onları da yapabilirim.
Bu evde hiç TT kullanmadık 6 senedir SOL kullanıyoruz. Gerçi fiber altyapı olduğundan sorun olacağını sanmıyorum.

Kullanıyorsanız herhangi bir ek ücret alıyorlar mı ? Modem ücretini biliyorum ama kurulum, aktivasyon ücreti falan diye ek ücretler çıkıyor mu ?

Gıbırnet nedir? :D
13.09.2019 tarihinde kurulmuş bir internet servis sağlayıcı. Kendi altyapısı yok, Türk Telekom fiber ve bakır altyapısı üzerinden hizmet vermektedir.

Şu an için Konya, Kayseri ve Aksaray illerinde hizmet veriyor, 10 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Türkiye geneli kısıtlı abonelik alımına başlayacaklar.

Fiyatları uygun ve taahhütsüz, dolayısıyla şans verilebilir.

Altyapılar fark edebiliyor galiba. Yani sizde Turkcell (Superonline) altyapısı varsa TT'nin olmayabiliyor. Yani aynı değiller galiba. Değişebiliyor.

Aktivasyon ve kurulum ücreti almıyorlar. Aynı zamanda taahhütsüz hizmet sunuyorlar. Fakat şunu belirteyim SOL altyapısından hizmet vermiyor olabilirler. Müşteri hizmetlerine sorup öğrenmek gerekli.

13.09.2019 tarihinde kurulmuş bir internet servis sağlayıcı. Kendi altyapısı yok, Türk Telekom fiber ve bakır altyapısı üzerinden hizmet vermektedir.

Şu an için Konya, Kayseri ve Aksaray illerinde hizmet veriyor, 10 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Türkiye geneli kısıtlı abonelik alımına başlayacaklar.

Fiyatları uygun ve taahhütsüz, dolayısıyla şans verilebilir.
Bilgilendirme için teşekkürler. :)

1- Sizce hangisi?
Beklemenizi tavsiye ederim. Superonline kullanıyorum bir daha ki ay sözleşmem bitecek. İlk aradıklarında 16 mbit interneti 100 TL ye veriyoruz dediler kabul etmedim. Bugün 25mbit'i 100 TL ye veriyor. Müşteri kaybetmemek için elinden geleni yaparlar bence beklemenizi tavsiye ederim iyi bir teklif vericeklerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı