Gıbırnet vs Superonline

Sizce hangisi ?

• GıbırNet

Oy: 22 34,4%
  • Superonline

Oy: 42 65,6%

• Oy verenlerin toplamı
    64
Aktivasyon ve kurulum ücreti almıyorlar. Aynı zamanda taahhütsüz hizmet sunuyorlar. Fakat şunu belirteyim SOL altyapısından hizmet vermiyor olabilirler. Müşteri hizmetlerine sorup öğrenmek gerekli.
Evde TT Fiber, SOL Fiber ve Kablonet altyapısı var. O konuda bir sorun yok 😀

Superonline diyor millet çünkü ismi var arkasında Turkcell var. Benim de Superonline aboneliğim 1 ay sonra bitiyor ve ben de düşünceliyim. Sürekli arayıp size özel bilmem ne diyorlar ama hikaye çünkü yeni bir abone de bana önerdikleri paketi alabiliyor. bu sefer sağlam bir şeyler sunmazlarsa bana yenilemeyeceğim.

Beklemenizi tavsiye ederim. Superonline kullanıyorum bir daha ki ay sözleşmem bitecek. İlk aradıklarında 16 mbit interneti 100 TL ye veriyoruz dediler kabul etmedim. Bugün 25mbit'i 100 TL ye veriyor. Müşteri kaybetmemek için elinden geleni yaparlar bence beklemenizi tavsiye ederim iyi bir teklif vericeklerdir.
Bana verdikleri teklif 24Mbps 93TL 😅
Tarifelerin ikisini de kendim buldum.

Superonline fiber altyapısı varsa bu paketi almanı tavsiye ederim Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

Yoksa TT VDSL2 veya fiber var ise gibirnet alabilirsin. @mehmet kendi konusu var.
O paketin konusunu açan bendim zaten 😀
Paket mükemmel de fiyat çok geliyor.

Bu arada evde SOL Fiber, TT Fiber ve Kablonet altyapısı var. Ben de gidip 24Mbps kullanıyorum 😂
Bu altyapının hakkını vermek için minimum 100Mbps bir paket almam lazım.

Geri
Yukarı