Karıncalardan nasıl kurtulabilirim?

laislabonita

Hectopat
Yer
Gabon
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşlar yazlığımızdaki hamakta son zamanlarda 2 aydır karınca sorunu yaşıyorum. Daha önce rahatça kullanabildiğim hamağımızda şuan yatmak resmen hayal oldu. Yatar yatmaz karıncalar üstüme çıkıyor her tarafımda dolaşıyor. Bağladığım ağaçlardan çıkıyor. Bu karıncalardan kurtulamanın etkili bir yolunu bilen arkadaşlar var mı?
1.jpg2.jpg3.jpg

Karıncaları yok etmek için daha önce kullandığım yöntemler;
  • Böcek ilacı ve Haşere önleyici sprey.
  • Bayer Blattanex Karınca Granülü

Merhabalar, arkadaşlar yazlığımızdaki hamakta son zamanlarda 2 aydır karınca sorunu yaşıyorum. Daha önce rahatça kullanabildiğim hamağımızda şu an yatmak resmen hayal oldu. Yatar yatmaz karıncalar üstüme çıkıyor her tarafımda dolaşıyor. Bağladığım ağaçlardan çıkıyor. Bu karıncalardan kurtulamanın etkili bir yolunu bilen arkadaşlar var mı?
Eki Görüntüle 1169881Eki Görüntüle 1169883Eki Görüntüle 1169885

Karıncaları yok etmek için daha önce kullandığım yöntemler;
  • Böcek ilacı ve Haşere önleyici sprey.
  • Bayer Blattanex Karınca Granülü.

Ağaca bağlı olan kısmına karınca ilacı sıkın.

Onları izleyip yuvalarını bulup içini su doldurun ve teker teker tüm yuvaları yok edin ya da karıncaların sevdiği bir yiyecekten bir alana yığın hepsi toplandığında etraflarını sarıp zevkinize göre öldürün.

Son düzenleme:
Onları izleyip yuvalarını bulup içini su doldurun ve teker teker tüm yuvaları yok edin ya da karıncaların sevdiği bir yiyecekten bir alana yığın hepsi toplandığında etraflarını sarıp sevkinize göre öldürün.
Su ile ölmüyorlar ya zaten ağaçları sularken bi yandan karıncalarında üstüne ve yuvalarına tutuyorum bitmiyorlar malesef.

Geri
Yukarı