Gigabyte Aorus 15P KC daha öncesinde 73 kez çalışmış

Forumda şöyle bir kullanıcı incelemesi var: Aorus 15P KC deneyimim

Hocamın yaptığı testleri yapacağım bu gün veya yarın eğer değerler yakınsa ve bir sıkıntı görünmüyorsa uğraşmayacağım değişimle. Kasada ve panelde hiçbir sıkıntı yok zaten.
@Taundrul
Koruma bandı varsa üzerinde gigaybte yazması lazım. Ben legion 5 i aldığımda koruma bandını çekerek açtığımda legion yazıları çıkıyordu. Bunda da benzer durum vardır heralde. SSD çalıştırılma saati kısmında ne yazıyor hocam? Kaç saat çalışmış ssd?
Hocam çekerek açmadım makasla kestim ortadan, SSD 5 saat çalıştırılmış gözüküyordu yani ortalama her açılışa 4.1 dakika. Çekip bakacağım şimdi arkasında Gigabyte yazıyor mu diye fotoğrafta yüklerim birazdan.
Seal bu şekilde, arası yarık değildi tabi ki bana geldiğinde :)
Arkasında full VOID yazıyor.

Dosya Ekleri

• IMG-4946.jpg
    IMG-4946.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG-4947.jpg
    IMG-4947.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
Forumda şöyle bir kullanıcı incelemesi var: Aorus 15P KC deneyimim

Hocamın yaptığı testleri yapacağım bu gün veya yarın eğer değerler yakınsa ve bir sıkıntı görünmüyorsa uğraşmayacağım değişimle. Kasada ve panelde hiçbir sıkıntı yok zaten.

Hocam çekerek açmadım makasla kestim ortadan, SSD 5 saat çalıştırılmış gözüküyordu yani ortalama her açılışa 4.1 dakika. Çekip bakacağım şimdi arkasında Gigabyte yazıyor mu diye fotoğrafta yüklerim birazdan.
Seal bu şekilde, arası yarık değildi tabi ki bana geldiğinde :)
Arkasında full VOID yazıyor.
Normalde o bantta gigabyte yazması lazım ama youtube de yabancı bir inceleme kanalında bu ürünün kutu açılımı yapılmış. Orada da yanlış görmediysem security sale yazıyor. Videoda 20. saniyeden itibaren bantta yazılan görülüyor. Buna istinaden demek ki cihazda bu tarz bir bant kullanılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde o bantta gigabyte yazması lazım ama youtube de yabancı bir inceleme kanalında bu ürünün kutu açılımı yapılmış. Orada da yanlış görmediysem security sale yazıyor. bantta yazılan görülüyor. Buna istinaden demek ki cihazda bu tarz bir bant kullanılmış.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam baktığınız için, herhalde iade ürün olduğunda gidip yeniden security seal basıyorlar. Şu an bir sıkıntı yok büyük ihtimalle uğraşmayacağım iade ile.

Teşekkürler hocam baktığınız için, herhalde iade ürün olduğunda gidip yeniden security seal basıyorlar. Şu an bir sıkıntı yok büyük ihtimalle uğraşmayacağım iade ile.
Security Sale'yi iade de itopya mı basıyor yoksa gigabyte disbritör/servisi mibasıyor? Bakalım benim kargo geldiğinde nolacak benim en büyük korkum doa ürün gelmesi veya ölü piksel/ışık sızması olan bir panel

Hiçbir fikrim yok hocam ne yazık ki.
Hocam iade ürünse bence itopya tekrardan etiket yapıştıramaz, çünkü kutusunda eski sökülen etiketin izleri kalır. Benim tahminm servisine gider ürün orada kontrol edilir öyle tekrar etiket basarlar. Benim tahminim size gelen ürün iade değildir. İadeyse bile servisinde yeniden etiketlendirilmiştir.

@Taundrul Hocam merak ettiğim bir durum var. Size gelen kutu içeriğinde hediye kulaklık var mıydı? Yok ise sonrada mı gönderim yapacaklar, daha doğrusu bu ürünün kulaklık hediyesi var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı