Gigabyte Aorus 15P KD sıcaklık değerleri normal mi?

Herkese merhaba, Aorus 15p xd modeline BIOS güncellemesi ve Control Center güncellemeleri geldi. Yükleyen ve deneyimleyen var mı?

Control Center hala değişmemiş muhtemelen. 12. nesildeki Control Center 400+ MB.

Gözle görülür bir değişiklik görmedim. Birkaç gündür kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yok, oyunlarda ısılar daha stabil görünüyor. 72 dereceyse bir iki derece yükselip düşüyor. şimdilik gözlemleyebildim. Aorus 5 XE4 rtx 3070 liğin control center uygulamasını kullandım birkaç gün onda da görünüm harici bir değişiklik görmedim.

Herkese merhabalar, aorus 15p xd modeline bios güncellemesi ve control center güncellemeleri geldi. Yükleyen ve deneyimleyen var mı?
Forumda da internette de FB09/FE09 versiyonda ciddi sıkıntılar yaşanlar var. Mevcut sürümünüzde sıkıntı yaşamıyorsanız yüklemeyin derim. Anti Rollback koruması ile geliyor FB09/FE09 sürümü. Yüklerseniz geri sürüm düşüremiyorsunuz.

Cihaza çııkmayan yeni Control Center'ı kullanan var mı? Eğer 9. ayın 30'undaki güncellemeyi indirmediyse bana dosya olarak atabilir mi indirilenler bölümünde duranı vs? 6-6.30 saat pil ömrü alırken şu an 2.30 saat alyorum en fazla. Silince sorunum ortadan kalkıyor ama Control Center olmamış oluyor. Son güncellemeyi indirmeden önce sorun yoktu.

Cihaza çııkmayan yeni Control Center'ı kullanan var mı? Eğer 9. ayın 30'undaki güncellemeyi indirmediyse bana dosya olarak atabilir mi indirilenler bölümünde duranı vs? 6-6.30 saat pil ömrü alırken şu an 2.30 saat alyorum en fazla. Silince sorunum ortadan kalkıyor ama Control Center olmamış oluyor. Son güncellemeyi indirmeden önce sorun yoktu.

Driver \ Utility \ kısmından bakın. Eski sürümler duruyor.

Driver \ Utility \ kısmından bakın. Eski sürümler duruyor.

Ben bunu kullanmıyorum hocam. Boşta 10-15 derece daha fazla ısınıyor. 12. nesiller için gelen Control Center'dan bahsediyordum. Son güncellemeye kadar bu pil olayı hariç sıfır sorunla kullanıyordum. Eski sürümleri siliyorlar sayfadan 12. nesilde.

Ben bunu kullanmıyorum hocam. Boşta 10-15 derece daha fazla ısınıyor. 12. nesiller için gelen Control Center'dan bahsediyordum. Son güncellemeye kadar bu pil olayı hariç sıfır sorunla kullanıyordum. Eski sürümleri siliyorlar sayfadan 12. nesilde.

Aynı şekilde var orada. Şurdan bakabilirsiniz.

Aynı şekilde var orada. Şurdan bakabilirsiniz.

Benim baktığım sayfada çıkmıyormuş. Çok teşekkür ederim yardımınız için, eski sürümlerde gözüküyor. İyi akşamlar hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    218,1 KB · Görüntüleme: 32
Benim baktığım sayfada çıkmıyormuş. Çok teşekkür ederim yardımınız için, eski sürümlerde gözüküyor. İyi akşamlar hocam.
Rica ederim ne demek. :)
Gigabyte.com üzerinden takip etmeyi bıraktım ben. En iyisi aorus.com üzerinden takip etmek. Eski dosyaları tutuyorlar.

İyi akşamlar.

15p kd son BIOS güncellemesini (FE0A-F008) yapabilen var mı? Control Center üzerinden ya ekran gelmiyor ya da . .NET Framework hatası veriyor. Aorus sitesinden indirince de flash sekmesine tıklamaya rağmen maalesef güncellemiyor. Contor Center sürümü de 22.12.20.01 bunun dışında önerdiğiniz sürüm var mı?

son bios sürümü nedir sizde?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı