İnceleme Gigabyte G24F-2

Renk ayarı olsun konstrat olsun gerçekçi ve göz yormayan bir ayar arıyorum

Renk ayarı olsun konstrat olsun gerçekçi ve göz yormayan bir ayar arıyorum.

Açıkçası FPS moduna alin ve parlakligi yukseltin gerçekçi ve parlak olur ama goz yorabilir. Benim cok detayli degil.

Bu arada bunu soylemisken 1 hafta sonra falan olu piksel cikmisti 1 tane.
Ben monitörü 2 gün kullandıktan sonra yer olmadığı için kutusuna geri koymuştum, ilk baktığımda ölü piksel yoktu fakat içime kurt düştü.

Ben monitörü 2 gün kullandıktan sonra yer olmadığı için kutusuna geri koymuştum, ilk baktığımda ölü piksel yoktu fakat içime kurt düştü.

İnşallah yoktur illa cikacak diye bir şey yok. Olu piksel var ama ben takmiyorum cunku 1 tane olsa ne olmasa ne? Bir de asagi tarafa dogru cikmis.

Olu piksel var ama ben takmiyorum cunku 1 tane olsa ne olmasa ne?
Yani 3.800₺'ye 180Hz/IPS monitör bulmak çok zor zaten, çıksa bile görmezden gelmeye çalışırım.

Açtığınız konu ve incelemeniz için teşekkür ederim, alırken bayağı yardımcı oldu. İlk kez 60Hz'den 165Hz'ye geçtim ve resmen çağ atladım. Bende 1 tane ölü piksel çıktı açıkçası rahatsız etmediği için takılmadım. Genel olarak güzel bir monitör alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Monitör tekrar indirimde.

Bende başlığınızdan sonra bu monitörü takip etmeye başladım, eğer tekrar indirim görürseniz etiketler misiniz?

Şu an İtopyada 3.900₺ civarı kaçırma bence 5.000₺ üzeri olabilir çünkü indirime 5.000₺ fiyatındayken girmişti

Bu hafta salı günü sipariş vermiştim. Dün kullanmaya başladım ve gayet memnunum. Ama sanki biraz gecikme var gibi monitörde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…