Giresun nasıl bir yer?

Hocam denizler konusunda arkadaş haklı insan çokluğu olan yerlerde girmeye çalışın denizler gerçekten bazı yerlerde çok kötü kapalı pide yemeyi unutmayın ya da açık yumurtalı.
Valla hocam yüzme bilmediğimden denize gitmeyi düşünmüyorum. En fazla sahilde takılırım herhalde, yine de aklımda bulundururum.

Valla hocam yüzme bilmediğimden denize gitmeyi düşünmüyorum. En fazla sahilde takılırım herhalde, yine de aklımda bulundururum.
Bende 2 sene önceye kadar bilmiyordum. Orda 2016'da yüzme bilmiyorken gittim biraz daha boyumu aşmayan göğüs hizasında girdim gayetde iyiydi.

Hocam bu yağmur öyle bir yağmur değil kapalı bir yer olmadığı sürece adım atamazsınız sel felaketlerini biliyorsunuzdur zaten haberlere bakıyorsanız :D bir de aşırı soğuk oluyor hasta olma garantili yağmur.
Ben haftaya dağdayım :/

Önemli not: Kimseye İstanbul'lu olduğnu söyleme Giresun'da şurda şurda oturuyorum de esnaf bizi İstanbul'dan geldik eve bir koltuk aldık 300 TL aldı. (2020 yılında 300 TL yüksekti oraya göre.

Vallahi hocam yüzme bilmediğimden denize gitmeyi düşünmüyorum. En fazla sahilde takılırım herhalde, yine de aklımda bulundururum.

Hocam derinlik bir anda artıyor kuma deyeceğiniz yerlerde bulunun derim bilmiyorsanız :D
Full karışık bir pideye 35 lira vermiştim önceki sene bir ilçedeydi ama pide mükemmeldi; pastırma sucuk kavurma yumurta ne varsa yediğim en iyi pideydi.

Ben haftaya dağdayım :/

Fındık sezonu yaklaşıyor hocam bende Kurban Bayramı'ndan sonra geleceğim köye.

Hocam derinlik bir anda artıyor kuma deyeceğiniz yerlerde bulunun derim bilmiyorsanız :D
Full karışık bir pideye 35 lira vermiştim önceki sene bir ilçedeydi ama pide mükemmeldi; pastırma sucuk kavurma yumurta ne varsa yediğim en iyi pideydi.

Fındık sezonu yaklaşıyor hocam bende Kurban Bayramı'ndan sonra geleceğim köye.
Geçen sene gittiğimde sabah akşam patoz sesi ile uyumuştum.

Yayladan 700 ms ile yazıyorum hava soğuk.

Son düzenleme:
Yayladan 700 ms ile yazıyorum hava soğuk.
IMG_20220625_202001.jpg

Ben de sahil kenarında oturuyorum. Buralar iyi hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı