Gittikçe kötüye gitmemiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm kıymetli hocalarım. Bugün BİM'e girdim teknoloji standına bakıyorum 1200 liraya satılan bir telefon taa 5 yıl önceki teknolojiler var içinde, 600 liraya bir tablet gördüm o tablet ile uzaktan eğitime bile zor girilir. İnsanlar yeni teknolojileri kullanırken biz eskimiş hurda teknolojileri kullanmaya devam ediyoruz. Turbox ve Izoly bunun en büyük örneği. Recep abinin bir kadın ile videosunu izledim 1 yıl önce çekilmiş, orada 4500 liraya gayet iyi çalışan bir bilgisayar toplanacağından bahsediyor şimdi 4500 liraya bilgisayar bile toplanmıyor. Gittikçe kötüye gitmemiz üzüyor insanı gerçekten.

Selamünaleyküm kıymetli hocalarım. Bugün BİM'e girdim teknoloji standına bakıyorum 1200 liraya satılan bir telefon taa 5 yıl önceki teknolojiler var içinde, 600 liraya bir tablet gördüm o tablet ile uzaktan eğitime bile zor girilir. İnsanlar yeni teknolojileri kullanırken biz eskimiş hurda teknolojileri kullanmaya devam ediyoruz. Turbox ve Izoly bunun en büyük örneği. Recep abinin bir kadın ile videosunu izledim 1 yıl önce çekilmiş, orada 4500 liraya gayet iyi çalışan bir bilgisayar toplanacağından bahsediyor şimdi 4500 liraya bilgisayar bile toplanmıyor. Gittikçe kötüye gitmemiz üzüyor insanı gerçekten.

1200TL'lik telefon, içinde iPhone karşıtı sistemler olmasını beklemeyin aynısı tablet için de geçerli.
4500 Liraya bilgisayar değil, iyi yönlü laptop bile alamazsın.

Ülke ekonomisini halk eritiyor AKP savunucusu değilim fakat bu yazdığımı bir yere not edin.
Böyle konular açılmamalı artık, sıktı her gün ekonomi konuşmak, gidin arama kutucuğu boşa yapılmadı oradan bulun bir konu okuyun.

Bu mesaja istediğiniz gibi tepkileyebilirsiniz, takmıyorum küçük emojileri.
10-13 yaşında ki çocuk geliyor burada ekonomi tartışması yapıyor.

Son düzenleme:
Sen bilgisayar demişsin, bilgisayarın olmasa da yaşayabilirsin. Dandik bir makine toplar internete de girebilirsin. Böyle yapman lazım demiyorum tabii hepimiz iyi şeyleri hak ediyoruz fakat millet yiyecek ekmek bulamıyor. Market fiyatlarına bak biraz.
Marketi söylersek intihara sebepten ban yeriz.

1200TL'lik telefon, içinde iPhone karşıtı sistemler olmasını beklemeyin aynısı tablet için de geçerli.
4500 liraya bilgisayar değil, iyi yönlü laptop bile alamazsın.

Ülke ekonomisini halk eritiyor akp savunucusu değilim fakat bu yazdığımı bir yere not edin.
Böyle konular açılmamalı artık, sıktı her gün ekonomi konuşmak, gidin arama kutucuğu boşa yapılmadı oradan bulun bir konu okuyun.

Bu mesaja istediğiniz gibi tepkileyebilirsiniz, takmıyorum küçük emojileri.

Hocam sorunda bu zaten, neden 1200 liraya iPhone alamıyoruzda 5 yıl önceki teknolojileri olan Reeder alıyoruz. Sorun bu işte.

Bu ülke sadece akpliler, milletvekilleri, 5'li çete grubu, iktidar destekli sermaye sahipleri ve iktidarı destekleyen basın yayın kuruluşlarına çalışır oldu vatandaş ne yerse yesin umurlarında değil.

Hocam sorunda bu zaten, neden 1200 liraya iPhone alamıyoruzda 5 yıl önceki teknolojileri olan Reeder alıyoruz. Sorun bu işte.

• 8 MP + 0.3 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • Yüz tanıma
  • Parmak izi okuyucu
  • 4080 mAh batarya gücü
  • 2 yıl garanti
  • 6.1" ekran
  • 4 GB RAM
  • 64 GB dahili hafıza
  • Güç Adaptörü: Var
  • Kullanım Kılavuzu: Var
  • Data Kablosu: Micro USB
  • KVK Teknik Servis güvencesi altındadır.

Bunlar bahsettiğiniz 5 yıl önce ki teknolojiler mi? 😒
5 yıl önce 6.1" ekrana sahip telefon mu vardı?

IPhone'nin bir özelliği yok, bir telefon alırsan gösteriş için alırsın zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı