Gittikçe kötüye gitmemiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben tarafsız bir kişiyim, herhangi bir parti tutmuyorum.
Tarafsız birisin şu durumda çıkıp "ekonominin sorumlusu halktır" demesi kadar saçma bir şey yok. Hangi tarafsızlık bu? Halk olduğuna dair ne gibi bir kanıtın var? Marketler zam yapınca kendileri yapıyor sanıyorsun değil mi? :D

Partiler tutulmaz zaten. Çıkarttıkları adaya bakarsın, vaatlere bakarsın sana uygun geliyorsa oy artarsın. Futbol takımı değil bunlar. Siyaset hakkındaki bilgin de ortaya çıktı. :D

@Sosyal Kullanıcısı gerçeklerin acıtacağını bilmeyip, millete laf edip ehonomiyi savunan bir tayf, gerçekler acıtır evlat sadece gerçekler... Kaçmaya devam et yeğen Allah bilir çay perisinin verdiği çayını yatağına saklıyordur kim bilir?

Allah bilir çay perisinin attığı çayı yatağının yorganının arasına saklıyordur kim bilir?:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden kavga ediyorsunuz ki ? Ekonomiden ben sorumluyum. (!) Şikayetlerinizi bana söyleyebilirsiniz. 🙂

• 8 MP + 0.3 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • Yüz tanıma
  • Parmak izi okuyucu
  • 4080 mAh batarya gücü
  • 2 yıl garanti
  • 6.1" ekran
  • 4 GB RAM
  • 64 GB dahili hafıza
  • Güç Adaptörü: Var
  • Kullanım Kılavuzu: Var
  • Data Kablosu: Micro USB
  • KVK Teknik Servis güvencesi altındadır.

Bunlar bahsettiğiniz 5 yıl önce ki teknolojiler mi? 😒
5 yıl önce 6.1" ekrana sahip telefon mu vardı?

IPhone'nin bir özelliği yok, bir telefon alırsan gösteriş için alırsın zaten.

5 yıldan daha fazladır üretilen Redmi 4X cihazım ile benzer özelliklere sahip.

5 yıl önce 32/3 GB versiyonunun 750TL'ye almıştım. O zamanın en FP telefonu idi.

Bu cihazı aldığımda Xiaomi Türkiye'ye daha resmi olarak gelmemişti bile.

PXL_20220208_190214700.jpg

PXL_20220208_190200902.jpg

Cihazın üretim tarihi:

PXL_20220208_190241637.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı