GNU/Linux bölümünün çok fazla alt bölümü olması

Kullanıcılar etiketi seçecek mi? Hayır.
Sıkıntı kategori sayfalarının her birinin alt alta gözükmesi. Bunu değiştirmemiz gerek.
Değişim esnasında birbirini temel alan dağıtımları yakın şekilde koymak ve her dağıtımın kendi ikonunu koymak güzel görünmeyi sağlayabilir bence.

Konuya yazılan tüm yorumları okumadım, ve benim düşündüğümü başkaları da düşünüp yazmıştır muhtemelen. Yine de fikrimi belirtmek istedim konuyu görünce, bence en büyük sorun kimsenin tek tek bütün alt bölümlere bakmayacak oluşu. Orada daha spesifik bir konu olduğu için daha rahat çözüm bulurum diye yazıyor insanlar fakat ben kategoriler ayrıldığında 1 defa girmiştim hepsine, ondan sonra neredeyse hiç girmedim. İlk yapıldığında da demiştim bunu, çok saçma olduğunu düşünüyorum. Tag gibi bir olaydan haberim yok, eğer varsa güzel olabilir ama o da gereksiz bence. Hepsini GNU/Linux bölümüne yazmalıyız bence. Gerekli gördüğüm tek kategöri sibergüvenlik ile alakalı kısımlar için bir kategori olması.

Kullanıcılar etiketi seçecek mi? Hayır.
Buna çözüm olarak konu açarken seçilecek bir liste kutucuğu konamaz mı? Bu kutucuktan bir dağıtım seçmek doldurulması gerekli/zorunlu olarak ayarlandığında seçim yapmadan konu açılamaz.

Bunun kategorileri ayrı ayrı takibe alma zorunluluğunu da çözeceğini düşünüyorum.

Bence sadece bağımsız dağıtımlar için konu başlığı olmalı. Örneğin, pisi ve Debian gibi.

Ubuntu, Linux Mint, Manjaro vs. gibi bazı dağıtımlar var temel aldığı dağıtımdan kitle olarak kopup gitmiş. Bunları doğrudan Debian veya Arch'ta toplamak pek mantıklı olmaz gibi.

Bence zorunlu tag olayı gerçekleştirilmesi en mantıklısı olur gibi. Özellikle bir dağıtımı arayan kullanıcılar tagı arayarak istediğine ulaşabilir. Tüm konuların ana bölüme düşmesi bölümün canlı kalmasını da sağlar diye düşünüyorum. Dağıtım incelemeleri diye bir alt bölüm oluşturulabilir ayrıca. Herhangi bir masaüstü görünümleri konusu da bölüm başına sabitlenirse mükemmel olur bence. @Zurnadürüm'in 900 mesajı aşan bir konusu olmuştu, o olabilir örneğin.

Sonradan fark ettim konu kilitlenmiş. Yeni konu açılabilir veya bir alternatifi de aynı görevi üstlenebilir.

Bir haftayı aşkın süre geçmesine rağmen bir çözüm sağlanmadı. Herhangi bir düzenleme yapılacak mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı