GNU/Linux kategorisinde çok fazla alt başlık var

Şefik Mert

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
GNU/Linux kategorisinde çok fazla alt başlık olması konulara bakarken zorluk çıkartıyor. Alt başlıkların tümden kaldırılması ya da Linux Mint, Pop!_OS, Ubuntu; Manjaro, Arch kategorileri birleştirilebilir.(örnekler çoğaltılabilir.) Bu gerçekten kolaylık sağlar ve mantıklı olurdu.

@Linux Aliskanligi alt başlıkların kaldırılmasını neden istemediğinizi açıklarsanız memnun olurum. :)
Ben birleştirilmesi tarafında değilim, beğenmedim ifadesi zorunuza falan mı gitti. Onun yerine beğendim falan mı bırakayım? Bu düşüncenize katılmıyorum, bitti...

Ben birleştirilmesi tarafında değilim, beğenmedim ifadesi zorunuza falan mı gitti. Onun yerine beğendim falan mı bırakayım? Bu düşüncenize katılmıyorum, bitti...
Beni yanlış anladınız. Beğenmedim ifadesinin zoruma gitmesi gibi bir durum yok ortada. Hatta bu şekilde anlaşılmaması için cümlemin sonuna emoji koydum. Ben sağlıklı bir tartışma ortamının oluşması için neden belirtmenizi önermiştim. İyi akşamlar. 🙂

Beni yanlış anladınız. Beğenmedim ifadesinin zoruma gitmesi gibi bir durum yok ortada. Hatta bu şekilde anlaşılmaması için cümlemin sonuna emoji koydum. Ben sağlıklı bir tartışma ortamının oluşması için neden belirtmenizi önermiştim. İyi akşamlar. 🙂
Hmm, yani açıkçası ayrı alt başlıkların olması daha iyi olur, örneğin Archman dağıtımı ilgili konulara bakmak istediğinde direk girip bakabilir. Daha kolay olur. Bu arada yanlış anlaşılma için kusuruma bakmayın.

Linux'un doğasında var çeşitlilik. Artırılması gerekiyor tam aksine.
Linux çeşitliliğine bir şey demiyoruz ki. :D
Sadece kategorilere tek tek girip bakmak zor oluyor. Çoğu kişi de tek tek bakmazsa alt başlıklara açılan konular, cevapsız kalacak.

Geri
Yukarı