GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

Paralul MX kullanıyor ama milleti Arch diye kandırıyormuş! :D

Hocam WM'ler tam olarak ne oluyor?
Adı üstünde pencere yöneticisi. Genellikle klavye kombinasyonları ile yönetildiğinden daha hızlı ve pratik olabiliyorsun. Tabii, tilling ve dynamic şeklinde ayrılıyor. Ben sadelik ve işlevsellik hoşuma gittiği için kullanıyorum.

Adı üstünde pencere yöneticisi. Genellikle klavye kombinasyonları ile yönetildiğinden daha hızlı ve pratik olabiliyorsun. Tabii, tilling ve dynamic şeklinde ayrılıyor. Ben sadelik ve işlevsellik hoşuma gittiği için kullanıyorum.
Anladım hocam sağ olun. Bu arada bende Manjaro'dan sonra Gentoo kurmak istiyorum fakat pek sistem gereksinimi bulamadım. Tam olarak sistem gereksinimleri nedir?

Anladım hocam sağ olun. Bu arada bende Manjaro'dan sonra Gentoo kurmak istiyorum fakat pek sistem gereksinimi bulamadım. Tam olarak sistem gereksinimleri nedir?

Bence ilk Gentoo ile atılmayın. Calculate Linux gibi dağıtımlarla adım adım ilerleyin, sonra Gentoo kurun. Daha verimli kullanırsınız. Ama Arsenik hocam daha iyi bilir.

İşlemcin nedir? Kötüyse Calculate Linux kullanabilirsin, Gentoo tabanlı. Reposunda binary dediğimiz önceden derlenmiş paketler bulunuyor. Şimdi fark ettim, konu sohbete dönmüş. İstersen yeni konu aç. 🤣

Bence ilk Gentoo ile atılmayın. Calculate Linux gibi dağıtımlarla adım adım ilerleyin, sonra Gentoo kurun. Daha verimli kullanırsınız. Ama Arsenik hocam daha iyi bilir.
İsmini ilk defa duyduğun dağıtımlar var. Cidden ne kadar geniş Linux dağıtımları. 2 hafta sonra yeni bir dağıtıma geçme planım var. En iyisi sanırım yeni konu açmak.
İşlemcin nedir? Kötüyse Calculate Linux kullanabilirsin, Gentoo tabanlı. Reposunda binary dediğimiz önceden derlenmiş paketler bulunuyor.
Celeron N400. Bir göz atarım hocam.

Geri
Yukarı