God Of War abartılmış bir oyun

Yakında ben de Baldur's Gate 3 için böyle konu açacağım gibi görünüyor. Gına geldi şu oyundan ve fan kitlesinden artık.
Hocam şu çöpü gömün de kahvemizi alıp şöyle arkamıza yaslanıp okuyalım şu konuyu.

Yakında ben de Baldur's Gate 3 için böyle konu açacağım gibi görünüyor. Gına geldi şu oyundan ve fan kitlesinden artık.
Konuyu göz ardı et tuşuna basmak aklınıza gelmediyse hatırlatmış olayım. Çok güzel bir butondur :)

Sebep ne? İyi bir oyun olması mı? Oyun harika ötesi her yerden bir şey çıkıyor her yerinden bir seçim çıkıyor bunlar hikayeyi ve diyalogları etkiliyor savaşları bile etkiliyor ya bir seçimin yüzünden oyununun ilerleyişini değiştirip girmemen gereken fightlara girebiliyorsun. RPG dediğin şey bu olmalı işte. Ve 4 oynanabilir karakter var oyunda nesini sevmedin? [4ten fazla ama 4üyle maksimum seçip oynayabiliyorsun sonra kampta gerisini değiştirebilirsin.]

Sebep ne? İyi bir oyun olması mı? Oyun harika ötesi her yerden bir şey çıkıyor her yerinden bir seçim çıkıyor bunlar hikayeyi ve diyalogları etkiliyor savaşları bile etkiliyor ya bir seçimin yüzünden oyununun ilerleyişini değiştirip girmemen gereken fightlara girebiliyorsun. RPG dediğin şey bu olmalı işte. Ve 4 oynanabilir karakter var oyunda nesini sevmedin? [4ten fazla ama 4üyle maksimum seçip oynayabiliyorsun sonra kampta gerisini değiştirebilirsin.]
Güzel çöpmüş, hala övüyorlar fanboylar.

Bende cidden beğenmediğin yönlerini yazmışsındır diye okudum. Zamanımı kaybettim.

Arkadaşın sevmemesi olarak yazdığı tek sebep "sıkıldım" demesi. Koca oyunu kendisi "sıkıldığı" için beğenmemiş ve de neymiş, kimseye önermiyormuş. Öznel kararlar ne ara nesnel oldu acaba?

Zaman kaybı konu.

Son düzenleme:
Neden sevmediğini yazabilir misin? Ben neden sevdiğimi yazdım sen de neden sevmediğini ve benim fanboy olduğumu açıkla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Değmez bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
değmez bile.

Klavyende 2 tuşa mı basmaktan mı değmez diyorsun. Hadi ben yazdım sen de yaz. Argümanın olmadığı için veya değer taşımadığı için söyleyemiyorsun. Nefret etmek için ediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı