Godzilla ve Kong izleme sırası

İremLina

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, mevcut bir sürü godzilla ve kong filmleri var bildiğiniz üzere. Yeni çıkacak olan godzilla vs kong filmi ile bağlantılı olanları hangileri ve hangi sıra ile izlenmeli?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar şu şunu izleseniz yeter gibi şeyler yazmanıza gerek yok tüm seriyi izlemek istiyorum ne kadar filmi varsa 50-60 yıl fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu filmin geçtiği evrende Godzilla (2014), Kong: Skull Island ve Godzilla: King of the Monsters filmleri var. Bir de yayınlanmış 3 adet çizgi roman var, eğer bulur/alır veya okursan;

Daha eski filmlerin bir bağlantısı bulunmamakta, onların hikayesi daha farklı ve bu filmle bağlantısı yok. Ben yine de izlerim diyorsan sırasıyla böyle;

King Kong (1933)
Gojira (1954)
King Kong vs. Godzilla (1962)
Godzilla vs. Mechagodzilla (1974)

Selamlar, mevcut bir sürü godzilla ve kong filmleri var bildiğiniz üzere. Yeni çıkacak olan godzilla vs kong filmi ile bağlantılı olanları hangileri ve hangi sıra ile izlenmeli?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar şu şunu izleseniz yeter gibi şeyler yazmanıza gerek yok tüm seriyi izlemek istiyorum ne kadar filmi varsa 50-60 yıl fark etmez.

İşe King Kong: Skull Island filmini izleyerek başlamalısın sonra Godzilla'nın 2014 yapımı filmini izleyip Godzilla: King Of The Monsters filmini izlemelisin benim bildiğim bu kadar yanlış hatırlamıyorsam Netflix'de Godzilla 2014 ve King Kong: Skull Island filmleri vardı ayrıca çizgi romanlarda var fakat onları almak zorundasın ve eski filmlerri izlemene gerek yok bir tanesi dışında Godzilla vs MechaGodzilla filmini izlemelisin.

Geri
Yukarı