Göçmenleri hala iyi karşılayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Haklılar. Daha iyi davranılmalı.

• Bilmiyorum. İki tarafta haklı geliyor.

• Kesinlikle katılmıyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Annem "Afganlar defolsa gitse de rahat etsek" dediği zaman babam arkadan "onlar bizim din kardeşimiz" diyerek cevap verdi. Gerçekten babam gibi insanlara inanamıyorum.

Akıl sağlığını kaybet.jpeg

☹️
Belki baban ciddi değildir çünkü Türkiye'de gerçekten o kafada olan insanlar olduğunu sanmıyorum. Eğer ciddi ise vayyy halimize.😩

Eki Görüntüle 1158748

☹️
Belki baban ciddi değildir çünkü Türkiye'de gerçekten o kafada olan insanlar olduğunu sanmıyorum. Eğer ciddi ise vayyy halimize.😩

" Sağ salim gitsinler de" demişti. "Gittiğimiz LC Waikiki'nin yarısından fazlası suriyeliler ve çocukları" deyince "ekonomi hareketleniyor" dedi. İşsizlik var deyince "haberlerden görüyorsun hepsi solcu Amerika'da milyonlarca işsiz var" dedi.

" Sağ salim gitsinler de" demişti. "gittiğimiz LC Waikiki'nin yarısından fazlası suriyeliler ve çocukları" deyince "ekonomi hareketleniyor" dedi. İşsizlik var deyince "haberlerden görüyorsun hepsi solcu Amerika'da milyonlarca işsiz var" dedi.

Sanırsam az önce geleceğe dair tüm umudum yok oldu. Yine depresyona girmiş olabilirim. 😓
Allah yardımcımız olsun yani ne diyeyimki şimdi.

Bende mültecileri sevmiyorum ama Norveç'e göçmen olarak geldim o yüzden biraz daha yumuşak olsak.

Seninki ile bu aynı değil maalesef. Sınırlarımızı delerek ülkemize giriş yapıyorlar. Ve kim terörist belli değil. Ve sadece erkekler geliyor. Sizce bu durum normal mi? Kadınlar ve çocuklar gelse bir şey demem. Sahilde taliban bayrağı açıyorlar.

Bende mültecileri sevmiyorum ama Norveç'e göçmen olarak geldim o yüzden biraz daha yumuşak olsak.

O farklı bu farklı Norveç'de mülteciler Norveç halkına zarar veriyor mu? Görünüşe göre hayır. Fakat Türkiye'ye baksan mülteci çocuğun teki sana çelme takarsa şaşırma.(Yaşanmış olaydır.)

Seninki ile bu aynı değil maalesef. Sınırlarımızı delerek ülkemize giriş yapıyorlar. Ve kim terörist belli değil. Ve sadece erkekler geliyor. Sizce bu durum normal mi? Kadınlar ve çocuklar gelse bir şey demem. Sahilde taliban bayrağı açıyorlar.
Valla hocam benimde kafamı çok karıştırıyor sınırlardan geçen Afganların hepsi genç erkek hiç çocuk, yaşlı veya kadın görmedim hem ailelerini hemde vatanını korumuyorlar galiba. Birde sınırlardan geçenler terörist mı denetim yapılmıyor ben nereden bileceğim ülkeme gelen birinin terörist olmadığını? Denetim yapılması gerek.

Geri
Yukarı