Gördüğünüz en güzel rüya

Tofaş egzozlu arkadaşımla kızlara hava atıyorduk sahilin kenarına takılıyorduk gazlıyorduk. Bu en ama en sevdiğim rüya hatırladığım olan.

Biraz garip ama güzel bir anımı anlatmak istiyorum: Okuldayım, lisedeki baş müdür yardımcımız öğle arasında ya da teneffüste yanıma gelip eski bir anahtar veriyor. Verirken de "Şurada bir bina var. Orada çiçek tohumları var. Al o tohumları şuraya ek." diyor. Bina kocaman tarihi bir bina gibi duran bir yer(Okulumuzda böyle bir bina yok). Ayrıca binaya girerken yanımda boyu benden kısa bir de arkadaşım var ama kim bilmiyorum. Binada bir sürü oda var; odaların birinde bir sürü monitör, birkaç bilgisayar ve Playstation 1, 2, 3, 4, 5 vardı. Garip olan da bu bilgisayarlardan biri bana aitti. Neyse çiçek tohumlarını bulup bahçeye ekiyorum. Çiçek dikme işi bittiğinde güneş batıyordu hava mor, turuncu bir renkteydi. Rüya bu şekilde bitmişti.

Bir rüya daha geldi aklıma: AK Parti seçimlerde %26 ile ikinci parti oluyordu. Birinci parti hangisiydi bilmiyorum.

Yüzünü göremediğim bir kız başını dizime koymuştu ve onun sarı saçlarını okşuyordum. Güzel hissettirmişti, uyanmak istememiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı