Gördüğünüz en güzel rüya

Havada kuş gibi uçtuğum bir lüsid rüya görmüştüm. Uçmanın verdiği his çok güzeldi. Sanki yer çekimi yok gibiydi.

Söylersem kesin ban yerim:)

Dosya Ekleri

• 1685717070014.gif
    1685717070014.gif
    736,5 KB · Görüntüleme: 31
1)
Rüyadan çıkmaya çalışıyordum çooook uzun zaman geçmişti rüyada kendimi unutmuştum sonra uyandığımı sanıp oley sonunda uyandım dedim bir süre normal bir şekilde yaşarken garip şeyler oluyor gibi oldu sonra gerçek hayatta uyandım. Sanırım 11 yaşında falandım.

2)
Canavar evin sahibi yaşlı adam ile carolinedaki adını unuttuğum şu tiyatrocu, yaşlı, gözlüklü, uzun boylu, büyük göğüslü, kadın ile kısa olanın karışımı bir kadındı sanırım sesi de onların karışımına benziyordu aradan 10 yıl falan geçtiği için tam hatırlamıyorum sanırım bir yerdeydiler yer altında gibiydi biraz ışık alıyordu ve ortalarında büyük bir göl olmuştu yani onlar da o derinliği bilinmeyen suyun kenarlarında kalıyorlardı ve suyun üzerinde yuvarlak demir şeyler vardı onların üstüne para koyunca eğer batarsa spagetti veriyordu sanırım neyse sonra Caroline'ı onlara bırakıyorlardı kim bırakıyor bilmiyorum sadece carolineın bir ton parası var ve kimsesi yok ona bakmaları lazım bu yaşlıların. İlk gösterimde yaşlı kadın onlara sudaki küre demir üzerine para koyma şeyini gösteriyor sonra sahne kararıyor ve sahne geri geldiğinde sadece yaşlı adam ile caroline kalıyor tüm demir küreleri kullanmışlar sonra canavar evin sahibi yaşlı adam diyor ki "ben gidiyorum." caroline da diyor ki "hayırr nereye?" yaşlı adam da " senden sıkıldım zengin kız" gibi bir şey söylüyor sonra caroline eski para hiç eski para görmedin mi gibi şeyler söyleyip ajitasyona falan başvurmaya çalışıyor ağlıyor lütfen gitme falan sonra yaşlı adam sinirli ve bıkmış bir şekilde iteleyip gidiyor sonra Caroline'ın hayırrr çığlıklarıyla uyanıyorum. Kaç yıl önce gördüğüm bir rüya tam hatırlamıyorum en az 10 yıl geçmiştir.

Geri
Yukarı