Gördüğünüz en güzel rüya

3 yıllık ilişkim bittikten sonra boşluğa girince 2 adet rüya gördüm onunla ilgili. Bir tanesi güzeldi, diğeri kötü. Bilinçaltım onu önce güzelledi, sonra s... et dedi :D Dalga geçti lan adeta benimle :D

Bir keresinde de 2 metreden kafama sıkmışlardı, çok temiz ölümdü.

Düşüyor gibi olup sıçrayarak uyanma, uyandığını sandığında hala rüyada olduğunu anlayıp düşme hissinin devam etmesi ve uyanıp yataktan bir metre havaya sıçrama.

Başka bir konuya yazmıştım kopyalayıp atıyorum.
Ben kuzenlerime gidiyorum ama telefonumu unutmuşum sonra arabayı bir yere park ettim sonra her şey değişti araba yok oldu telefon geldi bende ortaokuluma gitmeye karar vermişim sonra karşıya geçmem gerekiyor sonra site girişine 30 dk siteden sonra 15 dk yürüme gerekiyor okul için ama karşıys geçemiyorum aşırı araba var. Bende sıkıldım dedim otostop çekiyim sonra beni aşırı kocaman bir otobüs aldı içinde en az 80 öğrenci var beni gördüler bunlar hoplamaya zıplamaya başladı bende bindim insanlar inmeye falan başladı. Sonra birden karlı bir yere geldik (Yazdaydık) bende biraz kaçırmışım ineceğim yeri hemen indim benimle beraber siyah saç yeşil göz(sanırım) ve siyah montu olan bir kız indi sonra konuşmaya başladık onunla (Bu arada ben turuncu saçlıyım ve bana göre saçı turuncu olmayan her kız çirkin geliyordu) hatırladığım tek diyalog:
Ben nerelisin diye soruyorum
Kız gülerek amacımı anlıyor kaç yaşındasın diye soruyor
Söylüyorum yaşıtmışız ve Siirt Şirvanlıymış ama ben Şirvanın Siirt ilçesi olduğunu bilmiyordum orayı anlamadım. Bu kız benim cidden tüm güzellik algımı değiştirdi.Şimdi işin garipliği geliyor ben okula geliyorum eski sınıfıma çıktım yangın merdivenlerin aşağı ineyim dedim 1. katta müdür yardımcısı ile sınıfların arasında gizli kapı varmış ben kapıyı açıyorum çıkmaya çalışıyorum çocuk geçiyor ben korkup kapatıyorum. Sonra Canan Kaftancıoğlu geldi kapıyı açtı gitti hiçbir şey yokmuş gibi.
Okula gelene kadar geçen kısım en güzel rüyamdı.

Geri
Yukarı