Gördüğünüz en tuhaf rüya neydi?

Ben fazla saçma rüyalar görüyorum çoğunlukla fakat şuanda aklımda 1 tanesi var, rüyamda okulumdaydim fakat 100 katliydi. Bir kizi kovaliyordum sarılıp kendimi iyi hissetmek icin. Sonrasinda 100 kat cikip kizi yakaladım fakat dev bi tek goz kizi alip yedi...

Sıra bendeyken aniden rüyadan uyandım diyeyim :D
Kendine kaybetmedin dimi :D. Ama kaybetsen de yine kazanan sen oluyorsun. Kaybetsen de kazanıyorsun efsane rüya hocam.

Rüyamda sanki sabah olmuş gibi yataktan kalktım halı vardı bu adada ne işi var diyip açtım içinde kız çıktı gerisini ceza almadan söylemenin yolu yok.
Tahmin edebiliyorum gerisini :D.

Bir filin üzerime pislediği ve öldüğümü hissedişimdi. Büyüktü. 🤫
Umarım kokusunu almamışsındır 🤫.

Beni ayı yemişti rüyamda otobandaydım.
Yemeye başlayınca direkt mi uyandınız yoksa ayı sizi yerken bir süre sonra mı?

Son düzenleme:
Ben fazla saçma rüyalar görüyorum çoğunlukla fakat şu anda aklımda 1 tanesi var, rüyamda okulumdaydim fakat 100 katliydi. Bir kizi kovaliyordum sarılıp kendimi iyi hissetmek icin. Sonrasinda 100 kat cikip kizi yakaladım fakat dev bir tek goz kizi alip yedi...

Off, her gün böyle saçma rüyalar görmek istiyorum ama her gün rüya göremiyorum işte.

6-7 yaşında görmüştüm 2-3 sene travması kalmıştı. Rüyamda babamla bir bahçeli eve gidiyorduk fırtınalı, karanlık bir hava vardı. Gittiğimiz yerde Emine Erdoğan'a benzeyen kapalı bir kadın Suriyeli çocukların kafasını süpürgeyle çekiyordu, sonra torbaya atıyordu. Babamda kadınla tokalaşmıştı falan çok garip bir rüyaydı uyandığımda bayağı korkmuştum :D

Geri
Yukarı