Gördüğünüz en tuhaf rüya neydi?

El arabası süren hamsi tarafından kovalanmıştım.
images (18).jpeg

Seni kovalayan eleman bu muydu. El arabasından gerçek arabaya geçmiş hiç haber de vermiyor.

Gerçekten gördüm şaka yapmıyorum. Bir keresinde de evde deprem oluyordu çatıya çıkıp ev tam devrilirken zıplayıp kurtulmuştum.
Bu arada acaba deprem olunca çatıya çıkıp beklemek işe yarıyor mu. Aklıma hep geliyor.

Bilerek intihar eder gibi camdan atlamıştım, yanımda beyaz sakallı bir adam belirdi. Bana "Tövbe de, tövbe de" dedi. Ben tövbe tövbe tövbe diyip uykudan uyandım.

Troll değil bu arada, çok küçükken böyle bir rüya görmüştüm. Hiç aklımdan çıkmaz :D
Ben de buna benzer bir rüya gördüğümü hatırlıyorum ama rüyayı tam hatırlamıyorum.

7-8 yaşındayken Dünya şeklinde boyanmış tonlarca ağırlıkta küre bir kaya tarafından kovalanıp evimde hipnotize ediliyordum. Eskiden çok sürreal rüyalar görürdüm, şimdi gördüklerim gelecekteki kaygılarımla veya geçmişteki utanç verici anılarımla bağlantılı oluyor...

Bu arada acaba deprem olunca çatıya çıkıp beklemek işe yarıyor mu. Aklıma hep geliyor.
Eğer bina düz çökerse düşük bir ihtimal kurtulabilirsiniz(çökme hızına bağlı). Eğer yavaş çökerse (ki bu çok zor) hayatta kalabilirsiniz diye düşünüyorum, ama aniden çökerse yüksekten düşüp ölürsünüz. Eğer yana devrilirse apartmandaki diğer insanlardan bir farkınız kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı