GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Yenemedi zaten, kaç yıllık oyun onlinesinde yaşıyor. TLoU2 Zaten kötü yorumlarla da dolu ve çok sevilmedi.
TLOU 2'nin tek sevilmeyen yanı hikayesi olabilir, oynanışı, hikaye anlatımı, teknik tarafı, animasyonları, vuruş hissi, yapay zeka, neredeyse her şey en üst seviyede. Yenip yenmeme laflarını bıraksak keşke, takım fanatikliği yapmaktan çok da farklı değil yaptığınız.

Bana bu seviyede zevk verecek bir şey yok çünkü zevk alanıma göre en iyi oyunu buldum.

Neden savunmayayım peki? RDR2'ye Her yönüyle aşık olduğum için mi?

Savunmana lafım yok, hayatın buna bağlıymış gibi savunuyorsun, sanki hayatta daha önemli şeyler yokmuş gibi, sadece senin için de söylemiyorum. Sen de demişsin zevk alanıma göre en iyi oyunu buldum diye, herkesin beğenmesi mi gerekiyor o zaman?

TLOU 2'nin tek sevilmeyen yanı hikayesi olabilir, oynanışı, hikaye anlatımı, teknik tarafı, animasyonları, vuruş hissi, yapay zeka, neredeyse her şey en üst seviyede. Yenip yenmeme laflarını bıraksak keşke, takım fanatikliği yapmaktan çok da farklı değil yaptığınız.
TLOU 2 Değil ben GoW'la karşılaştırıyorum. TLoU2 İle karşılaşacak seviyeye gelmedi çünkü. Ben sana oyunun güzel yanlarını saysam anlayacağını mı sanıyorsun?

Onun sebebi PS exc. Olması. Satış sayısı ile beğeni eşdeğer olsaydı 2013'de 8 milyon satan TLOU, 160 milyon satan GTA 5'i yenmezdi.

Ama hocam TLOU 1 de PS özel oyun onun etkisinin seçilmesin de büyük etken olarak görüyorum ayrıca jurilerin etkisi çok daha fazla %80'e %20 gibi bir şey juriler de exc. Oyunlara öncelik verince doğal olarak kazanıyor TLOU1.

Ama hocam TLOU 1 de PS özel oyun onun etkisinin seçilmesin de büyük etken olarak görüyorum ayrıca jurilerin etkisi çok daha fazla %80'e %20 gibi bir şey juriler de exc. oyunlara öncelik verince doğal olarak kazanıyor TLOU1.
Game Of The Year ödülünün büyük çoğunluğunu oyuncular belirliyor.
Jüriler zaten köklü oyuncular oluyor.

TLOU 2 Değil ben GoW'la karşılaştırıyorum. TLoU2 İle karşılaşacak seviyeye gelmedi çünkü. Ben sana oyunun güzel yanlarını saysam anlayacağını mı sanıyorsun?
Hangi oyunla karşılaştırdığına takılmadım ki, ben o yorumu konu için yapmıştım, hala benim de senin gibi düşüncelere sahip olduğumu düşünüyorsun, hangi oyunun hangi oyundan daha iyi olduğu umurumda bile değil, hepsinden zevk alıyorum ve hepsinin tadını çıkarıyorum, ayrıca muhtemelen sen oyun incelemeyi bilmiyorsun daha.

Ben TLoU2 için konuştum ama neyse, oyunların çıktığı yıla da bakmak lazım. Bu yıla göre grafik ve vuruş hissiyatının zaten kat kat gelişmiş olması gerek.

Baya belli oldu köklü oyuncular.
Sen neden hala kabullenmediğini açıklamıyorsun? Çoğunluğu kendi zevklerin yüzünden hiçe saydığını neden kabul etmiyorsun?

Geri
Yukarı