GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Neden kabulleneyim? İnsanların aklı başında sanki, daha iyi oyun olduğunu burada anlatamam ama bu gerçeği de değiştirmeyecek.
Karşılaştırmayı nasıl yapıyorsun? Oyunların yapmaya çalıştıkları şeyler farklı, aynı tarzda bile değiller, neyini karşılaştırıyorsun tam olarak? RDR 2'de bulunan ama atıyorum GoW'da bulunması mantıksız olacak bir özellik için RDR 2 daha iyi mi diyeceksin?

Baya belli oldu köklü oyuncular.
Kendi zevklerin yüzünden yıllardır oyun dünyasına katkı sağlamış insanların kalitesini sorgulamak garip olsa gerek.
Hayır juriler belirliyor The Game Awards Jüri Heyeti Kimlerden Oluşuyor? | Esports Magazine
Okursanız oyuncuların sadece %10'luk kısmı oluşturduğu belli.
Kapak niteliğinde oldu bu haber @Eagle Flies'a. Metacrtic'te puanları verenler veriyor ödülleri o zaman :D
Neden kabulleneyim? İnsanların aklı başında sanki, daha iyi oyun olduğunu burada anlatamam ama bu gerçeği de değiştirmeyecek.
Daha iyi bir oyun olduğunu kabullen demiyorum, çoğunluğun onu seçtiğini kabullen diyorum. Sen fanboyluğun yüzünden bunu bile kabullenemiyorsun.
Jüriler rüşvet falan almış heralde :D
Aynen. Santa Monica'dan 20 kat büyük Rockstar rüşvet vermedi de Santa Monirca verdi. Komik :D

Kapak niteliğinde oldu bu haber @Arthur Burton Morgan'a. Metacrtic'te puanları verenler veriyor ödülleri o zaman
Asıl sana kapak oldu, Metacritic'de RDR2'ye veren adam orada GoW'a mı verecek? Bilip bilmeden oyuncular seçti diyorsun bir de.
Aynen. Santa Monica'dan 20 kat büyük Rockstar rüşvet vermedi de Santa Monirca verdi. Komik :D
Büyük firma neden versin ki?
Kendi zevklerin yüzünden yıllardır oyun dünyasına katkı sağlamış insanların kalitesini sorgulamak garip olsa gerek.
Kendinizi GoW'a oy verdiniz diye oyuncu olarak görmeyin, Half Life oynayıp oynamadığın belli değil daha.

Asıl sana kapak oldu, Metacritic'de RDR2'ye veren adam orada GoW'a mı verecek? Bilip bilmeden oyuncular seçti diyorsun bir de.
Bunları bakmadan söylüyorsun ya...
Fark ettiysen listedekilerin çoğunluğu iki oyuna da Metacrtic'te aynı puanı, bazılarının ise GoW'a daha fazla verdiğini görürsün.

Kapak niteliğinde oldu bu haber @Eagle Flies'a. Metacrtic'te puanları verenler veriyor ödülleri o zaman :D

Daha iyi bir oyun olduğunu kabullen demiyorum, çoğunluğun onu seçtiğini kabullen diyorum. Sen fanboyluğun yüzünden bunu bile kabullenemiyorsun.

Hocam yanlış anlamayın ama arkadaşa nasıl kapak oldu ? Oyuncuların çoğunluğu diyorsunuz ama sadece %10 etkileri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı